תיקון מחשבים ניידים
תיקון מחשבים ניידים הוא מורכב יותר ורגיש יותר מאשר תיקון של מחשבים נייחים. הסיבה לכך היא, שהמחשבים הניידים הם רגישים מאד ועלולים להינזק בקלות. בנוסף, מחשבים ניידים מצוידים בטכנולוגיות ייחודיות אשר מאפשרות להם להיות קטנים וקומפקטיים, על מנת שיהיו נוחים לשימוש. על מנת להקטין את גודלם, מחברים לעיתים מספר חלקים נפרדים במחשב
לחלק אחד, על מנת לחסוך במקום. אך מכיוון שכך על מנת לתקן מחשבים ניידים יש צורך לעיתים במכשור מיוחד המתאים לטכנולוגיה הייחודית של המחשבים הניידים. פעמים אחרות ישנו צורך להחליף מספר חלקים במחשב הנייד, אף אם רק אחד מהם ניזוק, מכיוון שהם מחוברים לאחד. לכן, תיקון של מחשבים, ובמיוחד של מחשבים ניידים, מומלץ מאד לערוך במעבדה מקצועית לתיקון מחשבים, שם יוכלו לבחון את הבעיה לעומקה ולתקן את המחשב בצורה הטובה ביותר.

תיקון מחשבים ניידים ונייחים
התקלקל לכם המחשב ? אצלי במעבדה אני מציע שירותי תיקון מחשבים ניידים ונייחים מכל הסוגים והמינים. עם מומחיות רבת שנים במחשבים, לא משנה מה התקלה שמעכבת את המחשב שלכם מלתת לכם את כל מה שהוא יכול (והמחשבים של ימינו יכולים לתת המון!), אני כאן כדי לזהות את שורש הבעיה במהירות, מיומנות ובמחיר הולם! אני טכנאי מחשבים משנת 96 צברתי ניסיון רב כטכנאי מחשבים, ותיקוני מחשב מורכבים, במקצועיות ובמחיר הוגן, תיקון מחשבים במהירות האפשרית מובטחת.

חיים טכנאי מחשבים בנתניה והשרון

 לייעוץ מקצועי והזמנת שרות לחצו לחיוג – ‏052-230-0079‏