תוכן וידאו מושך יסייע לכם למשוך תשומת לב ולהוביל על פני המתחרים!

זאת עובדה שסרטונים מושכים הרבה יותר תשומת לב ובזכות זאת מניעים יותר לפעולה, מגדילים  את החשיפה, לייקים ושיתופים. ועכשיו יותר מתמיד אנחנו נחשפים לוידאו ברשתות החברתיות.

בעשר השנים האחרונות, הנוף הדיגיטלי השתנה באופן משמעותי. אנשים פחות מחפשים תוכן ומבצעים אינטראקציה במחשבים שולחניים וניידים. במקום זאת, הם משתמשים בטלפונים הניידים(סמארטפונים) והטאבלטים שלהם. עם ההתקדמות הדיגיטלית, התחרות הגדלה באינטרנט על כל לקוח אנחנו חשופים להמון תכנים ופרסומות ולכן חשוב לבלוט מעל המתחרים עם תוכן יצירתי ומושך יותר.

לדוגמה לפי המדד של ענקית הטכנולוגיה סיסקו: באופן גלובלי, הסרטון צפוי להוות יותר כ -82% מסך כל תעבורת האינטרנט עד 2021 וזאת עם עליה של עשרות אחוזים מהשנים הקודמות. וכאשר וידאו בשידור חי באינטרנט יהווה כ 13% מתוכן הוידאו הכולל באינטרנט בשנת 2021.הוספת סרטון לפרסומת או פוסט יכולה להגדיל את שיעור הקליקים ב – 200%-300%. הטמעת סרטונים בדפים עסקיים יכולה להגדיל את שיעורי ההמרות ב -80%. לפי YouTube, צריכת הסרטונים הניידים גדלה ב -100% מדי שנה. 90% מהלקוחות מדווחים שסרטוני מוצרים עוזרים להם לקבל החלטות לרכישה.

מומלץ ליצור סרטוני אנימציה, פרסומות וידאו, מצגות תמונות, כדי למנף את כוחה של רשת האינטרנט להגדלת הרווחים בעסק שלכם.

באמצעות סרטוני אנימציה מדליקים תגרמו לעסק שלכם להיראות נהדר במדיה החברתית ותשפרו את הנוכחות הדיגיטלית שלכם.

אין לכם עדיין סרטון תדמית / פרסומת אנימציה ? לא נורא! נשמח לעזור לכם עם זה ולהמליץ על לקוח שלנו 🙂  שיווקנט