ניהול מדיה חברתית

בשנים האחרונות אנחנו חווים מהפכה דיגיטלית והיא משפיעה על כולם! כללי המשחק השתנו והיום מי שלא נמצא באינטרנט כמעט ולא קיים…וזה לא מספיק שיהיה לך רק אתר אינטרנט כי בלי מבקרים שיגיעו אליו הוא לא שווה כלום!

האדם מטבעו הוא “חיה” חברתית ולכן השפעת המדיה החברתית היא מאוד חזקה עלינו, פרסום פוסטים על בסיס קבוע במדיה החברתית גם יחזק את המעמד של העסק שלכם בקרב הלקוחות ו/או עוקבים שלכם וגם יעזור לכם בקידום האורגני במנועי החיפוש.

הרבה נתקלים בשאלה…האם כדאי לנהל את הדף העסקי בפייסבוק, אינסטגרם וגוגל באופן עצמאי או לפנות לחברה המתמחה בתחום ?

יש כאלה שיגידו שתעשו הכל לבד ואתם לא צריכים לשלם לאף אחד כדי לפרסם פוסטים ולקדם את העסק שלכם, כי זה פשוט וכל אחד יכול לעשות את זה עצמאית…יהיו אחרים שיגידו שחובה לפנות לחברה מקצועית בתחום שתנהל את הכל עבורך ויהיה לך ראש שקט וזמן פנוי.

לדעתי כל בעל עסק מכיר הכי טוב את התחום שלו , קהל היעד, מוצרים וכו’…ולכן בעל העסק עצמו הוא גם בעל הידע בתחום שלו ויודע לענות את התשובות המתאימות ביותר ללקוחות שלו. אני חושב שבעל העסק צריך להתרכז רוב היום בניהול השוטף של העסק כמו לקוחות, הזמנות, עובדים וכו’…

אם מצד אחד אתם מבינים שנוכחות דיגיטלית ופרסום פוסטים באופן קבוע מאוד חשובים, אבל מצד שני לא ממש מבינים בזה או שאין לכם מספיק זמן פנוי…ובמיוחד אם רוצים שהכל ייעשה בצורה מקצועית ונכונה, במקרים כאלה כן הייתי ממליץ להיעזר בשירות מקצועי שלפחות ינהל עבורך את הפוסטים במדיה החברתית.

מה שחשוב לבדוק זה את התמורה שאתם מקבלים עבור הכסף שלכם!

בכל מקרה אם תרצו להצטרף למהפכה…

תקבלו אצלנו:

  1. מיניסייט בפורטל העסקים המתקדם בישראל!
  2. הקמה / שדרוג או ניהול של הדף העסקי בפייסבוק
  3. הקמה / שדרוג של דף העסק ב Google לעסק שלי
  4. קידום אורגני בגוגל (SEO)
  5. כרטיס ביקור דיגיטלי לשיתוף עם לקוחות וחברים 1. סנכרון אוטומטי של דפי העסק בפייסבוק ואינסטגרם באתר
 2. סנכרון ביקורות מהאתר עם Google לעסק שלי
 3. קידום בגוגל עם ביקורות מהאתר (🌟🌟🌟🌟🌟)

 שירות ויחס אישי

 ללא שום עלויות נוספות (הקמה, אחסון וכו’…)

⁩ ללא התחייבות לתקופה

חבילה למקצוענים כוללת – ניהול דף פייסבוק + אתר אינטרנט מתקדם בפורטל + קידום אורגני SEO בגוגל + פונקציות ופיצ’רים נוספים… ב – 505 ₪ לחודש בלבד! ללא התחייבות | ללא דמי הקמה | ללא דמי ביטול

⁩ 079-5599449 ☎️
054-8633553 📲
https://catalog.adwrks.co.il/🌐
אנחנו לשירותכם 🙏 נשמח למנף גם את העסק שלכם!