שומעים הרבה על קידום אורגני בגוגל (SEO) אבל מה זה בכלל ? ולמה כל כך חשוב?

בפוסט הקצר הזה ננסה לענות על מספר שאלות חשובות:

  1. מה זה בעצם קידום אורגני בגוגל
  2. למה הקידום בגוגל חשוב
  3. איך קידום אורגני בגוגל מהווה יתרון גדול לעסק שלך

אז מה זה קידום אורגני (SEO) בעצם ?

קידום אורגני משפר את מיקום האתר / העסק שלך בתוצאות החיפוש בגוגל לבין המקומות הראשונים, כך שיותר לקוחות ייחשפו לאתר שלך כאשר הם מחפשים עסק או שירות דומה לשלך. מדובר בעבודה מקצועית שנעשית מאחורי הקלעים שצריך לבצע לאורך זמן. לרוב גם השירות יחסית יקר אך תוצאותיו מניבות פירות לאורך זמן והן בעלות אפקט משמעותי שאמורות לחסוך כסף רב שרבים משקיעים בפרסום ממומן.

תוצאות חיפוש אורגניות מבוססות על אלגוריתם של גוגל, אשר מדרג כל אתר לפי המון פרמטרים שצריך לקחת בחשבון כאשר מקדמים אתר באופן אורגני, כגון: רלוונטיות לשאילתת החיפוש של הגולש, רלוונטיות של האתר, האם האתר מונגש, האם האתר מותאם לניידים, מהירות האתר,אם האתר מאובטח, קישורים וגורמי דירוג אחרים.

כאשר האתר שלך מקודם באופן אורגני ומופיע בתוצאות חיפוש הראשונות(הרלוונטיות לעסק או השירות שלך), הלקוחות אשר יבצעו חיפוש בגוגל, ייחשפו לתוצאות חיפוש אלה ויגיעו לאתר שלך ללא תשלום מצדך על כל הקלקה. וזאת בניגוד לתוצאות חיפוש בתשלום (פרסום בתשלום לקליק), שאכן מופיעות בין התוצאות הראשונות בחיפוש(עד 4 מודעות ממומנות בחלק העליון) אבל מבוססות על מערכת מכירה פומבית בין המפרסמים באמצעות הצעות מחיר לקליק שמשתנה מקטגוריה לקטגוריה ובהתאם לתחרות בתחום ובאזור.למה קידום אורגני בגוגל כל כך חשוב ?

ננסח את זה בצורה הכי פשוטה והכי ברורה…”אם אתה לא שם אתה לא קיים”.

עסק שרוצה להצליח היום, חייב להופיע בגוגל בין המקומות הראשונים בתוצאות חיפוש רלוונטיות לעסק שלו.

עסק שלא יהיה ממוקם גבוה מספיק בתוצאות החיפוש של גוגל כנראה יקלע לקשיים. תחשבו על זה לרגע…כל דבר שאנחנו רוצים למצוא באינטרנט אנחנו מחפשים באמצעות גוגל!  ולכן, זה לא משנה אם אתם רוצים להשיג לקוחות חדשים או לשמר לקוחות קיימים, אנחנו חייבים להפגין נוכחות בגוגל ולהבטיח שתהיו בכמה שיותר ביטויי חיפוש מתאימים לעסק שלכם במקומות הראשונים של גוגל.

איך קידום אורגני בגוגל מהווה יתרון גדול לעסק שלך ?

ככל שהדירוג של האתר שלך יותר גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, כך תשלח תנועה רבה יותר לאתר שלך, וזה יכול לייצר יותר לידים וכמובן לקוחות / מכירות לעסק שלך 💰💰💰

לסיכום:

התחרות לא נעשית יותר פשוטה, גם מבחינת ההתקדמות הדיגיטלית וגם מבחינת התחרות בין העסקים…לכן חשוב מאוד להשקיע בקידום האורגני שהוא תהליך מתמשך שצריך לבצע בעקביות לאורך זמן.

לנו יש את הכלים החדשניים והידע המקצועי להביא לחשיפה גדולה יותר של העסק שלך במדיה החברתית (SMO) ולקדם את העסק / האתר שלך לבין המקומות הראשונים בגוגל באופן אורגני (SEO). איך בדיוק אנחנו עושים את זה, באמת לא משנה, כי לדוגמה גם כאשר אתה לוחץ על כפתור להדליק את האור,  מניע את הרכב, או כל פעולה אחרת שתבחר.. אתה לא באמת יודע מה התהליכים שקורים עד שהפעולה הרצויה מתרחשת, באותו האופן גם פה יש תהליכים “מאחורי הקלעים” שכל הזמן נעשים…אבל העיקר שאנחנו מביאים תוצאות! ואנחנו יודעים להביא אותן בזמן המהיר ביותר, וזה בכלל לא משנה מה תחום העסק שלך והאזור בארץ…

חבילת VIP למקצוענים כוללת – ניהול דף פייסבוק + אתר אינטרנט מתקדם בפורטל + קידום אורגני SEO בגוגל + פונקציות ופיצ’רים נוספים… ב – 505 ₪ לחודש בלבד! ללא התחייבות | ללא דמי הקמה | ללא דמי ביטול

 למידע נוסף לחצו כאן – 079-5599449‏ 

ניתן להצטרף / להוסיף את העסק לפורטל באופן עצמאי  או ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור 🙂