אם הגעת לעמוד הזה אז וקורא את הפוסט הזה, כנראה שאתה בעל עסק או מעוניין לפתוח עסק חדש לפרסם ולקדם אותו באינטרנט.

למה פורטל עסקים מקודמים ? פשוט מאוד, כי אנחנו מקדמים עסקים ספציפיים באופן ממוקד ולא קטגוריות כמו שאר האינדקסים שאתם מכירים…וכן כל העסקים בפורטל שלנו מתקדמים למקומות הראשונים תוך זמן יחסית מהיר(מספר חודשים תלוי בתחום העסק וברמת התחרות באזור).

 אני רוצה לספר בקצרה על משהו מאוד חשוב ובד”כ ניתן בחינם ויכול מאוד להועיל לך בתור בעל עסק ותיק או חדש כאחד.

בעבר רוב בעלי העסקים היו משקיעים בכרטיסי ביקור מודפסים מכל הסוגים והצורות, והיינו מזמינים כמות של 500-1000 יחידות כי לא כל כך השתלם לבית דפוס להדפיס פחות והמחיר היה כמעט זהה גם אם הינו מבקשים להדפיס רק 100-200 יחידות.

בפועל הסתבר שבקושי הספקנו לחלק 100-200 וכבר היה צורך לשנות משהו בכרטיס… לוגו, מספר טלפון, כתובת, אתר, דוא”ל, פקס או שסתם נמאס לנו מהעיצוב והחלטנו לחדש.

אבל הדבר שהיה הכי מבאס זה שהכרטיס ביקור היה בד”כ מגיע לפח אשפה או איזו מגירה לאחר שמוסרים אותו למישהו. פשוט עם התקדמות הטלפונים הסלולאריים והופעת הסמרטפונים במיוחד, רוב האנשים התחילו לשמור מידע מפורט באנשי קשר בטלפון וכמעט הפסיקו להשתמש בכרטיסי ביקור מודפסים.היום נפוצים מאוד הכרטיסי ביקור בשמות הנפוצים ביותר: כרטיס ביקור דיגיטלי, כרטיס ביקור און ליין, כרטיס ביקור סלולארי. שניתן לשלוח בקלות עם כל המידע אודותיך ואודות העסק שלך, ניתן לשתף בהודעת סמס, וואטסאפ, דוא”ל, ועוד…

והיות וניתן לאחסן ולשתף בקלות ובחינם(כמובן שיש גם כרטיסים בתשלום עם מגוון פונקציות מתקדמות) אז זה אומר שאפשר לשתף בכל דרך אפשרית ועם כמה שיותר חברים ולקוחות ולקבל יותר חשיפות לעסק או לשירות שלך.

אז אם עדיין אין לעסק שלך כרטיס ביקור דיגיטלי לשיתוף וקידום העסק שלך אתה מוזמן להוסיף את העסק חינם ובקלות לאינדקס העסקים Adwrks365  ולקבל את הכרטיס ביקור מובנה במיניסייט עם כתובת ייחודית לשיתוף. וכן הכל בחינם!

ואם תרצה שאנחנו נקדם את העסק שלך באופן מקצועי יותר באינטרנט כדי שתופיע מעל המתחרים בין המקומות הראשונים באופן אורגני (SEO) אז אתה מוזמן לבחור אחת מהחבילות שאנחנו מציעים:

  1. חבילה למתקדמים כוללת – אתר אינטרנט מתקדם בפורטל + קידום אורגני SEO בגוגל + פונקציות ופיצ’רים נוספים… ב – 156 ₪ לחודש בלבד! ללא התחייבות | ללא דמי הקמה | ללא דמי ביטול
  2. חבילה למקצוענים כוללת – ניהול דף פייסבוק + אתר אינטרנט מתקדם בפורטל + קידום אורגני SEO בגוגל + פונקציות ופיצ’רים נוספים… ב – 404 ₪ לחודש בלבד! ללא התחייבות | ללא דמי הקמה | ללא דמי ביטול