שיווק העסק בזמן משבר הקורונה

כולנו פועלים בתקופה של אי וודאות ופחד בגלל נגיף הקורונה…עבודה מהבית, השבתת רוב המשק כגון חנויות לא חיוניות, עסקים ואירועים שונים בארץ ובעולם.

כל הפעולות הללו באים כדי לעזור בהפחתת ההתפשטות של הנגיף, אך ברור שזה ישפיע על הכלכלה הלאומית והמקומית שלנו. השאלה היא, כמה זמן זה יימשך? מה תהיה המציאות החדשה? ואיך נצליח לעבור את תקופת האי ודאות הזו?

ככל הנראה, בעלי עסקים קטנים ובינוניים ישאו את הנטל הגדול ביותר במצב זה. עלינו לעשות ככל שאפשר כדי להישאר חזקים כי בקרוב ניכנס לשגרה חדשה. אבל עד שזה יקרה, והדברים יתאזנו, בינתיים אתם תוהים האם זה נכון לשווק את העסק שלכם בזמן משבר הנגיף? וכיצד לעשות זאת.

המציאות היא כזו. ישנם המון עסקים שיכלו לעבור לסביבת עבודה וירטואלית לפני שנים. כמעט כל משרה משרדית יכולה להיעשות מהבית. תבנו לכם מודלים עסקיים לעבודה מרחוק שלא ייאלצו אתכם לסגור את העסק. ישנם הרבה עסקים בעולם(קטנים וגדולים) אשר כל העובדים שלהם עובדים מהבית ומכסים את כל הפעילות העסקית, החל מטיפול בלקוחות, מכירות, תמיכה טכנית, הזנת נתונים, תמיכה במוקד ועוד..

אל תתנו למשבר הזה להוציא אתכם מהעסק…משבר יכול לשמש כמקפצה לעסק!מחנויות קטנות לחברות גדולות הגיע הזמן למהפכה וירטואלית!

בעלי עסקים גם אם אתם חווים תקופה קשה מבחינה כלכלית בשום פנים ואופן אסור לכם להפסיק לגמרי להשקיע בפרסום ושיווק העסק, כי ההשקעה היא לטווח הארוך וחשוב להבין שכל משבר חולף לבסוף. ההשקעה היום תאפשר לעסק שלכם להתקיים מחר.

האם כדאי לפרסם בזמן משבר כלכלי?!

אנחנו מאמינים שכן! נכון שיכול להיות לא תראו הרבה מכירות חדשות בתקופה בה כולם מצמצמים הוצאות, ונכון שלרבים אין הרבה זמן לחשוב על דברים אחרים מלבד הישרדות, אבל עצם זה שתחדרו לתודעה של הלקוחות שלכם(קיימים או חדשים), יעזור לכם ביום שאחרי המשבר.

בזמן המשבר, תפרסמו ותשווקו את העסק כך שתופיעו שוב ושוב ובכך תבלטו על פני המתחרים. ורק כך, לאחר שהמשבר יסתיים, הלקוחות הפוטנציאליים יזכרו דווקא את העסק שלכם ויבחרו אתכם לרכישת מוצר או שירותים שאתם מציעים.

השאלה הגדולה תהיה כמובן כמה זמן המשבר יימשך? כמה תרצו להשקיע בשיווק העסק מבלי(כמעט) לראות תוצאות בטווח הקצר?

בעלי עסקים קטנים ובינוניים, במיוחד בתקופת משבר הקורונה חשוב לשמור על הנוכחות שלכם באינטרנט! לכן אנחנו כאן כדי לעזור ולתמוך בכם בתקופה הלא פשוטה הזאת…

שתי חבילות מומלצות לשיווק העסק באינטרנט בתקופת המשבר ואחריה!

  1. אתר אינטרנט תדמיתי + כרטיס ביקור דיגיטלי + קידום אורגני בגוגל (SEO) לדף ראשון  = שלושה חודשים לגמרי בחינם!
  • בעלות סמלית חד פעמית בעבור ההקמה בסך 251 ש”ח בלבד.
  • ללא התחייבות לאחר תקופת חינם.
  • מחיר החבילה הרגיל = 505 ש”ח (ניתן לראות את פירוט החבילה המלא כאן)
  • 3 חודשים במתנה(או עד גמר המשבר).
  • הרשמה עצמית פשוטה כאן.

2. אתר אינטרנט תדמיתי + כרטיס ביקור דיגיטלי במסלול חינם ללא הגבלה!

  • עלות סמלית חד פעמית בעבור ההקמה בסך 53 ש”ח.
  • הרשמה עצמית פשוטה כאן.

ניתן ליצור איתנו קשר לכל שאלה ופרטים נוספים.

בדוא”ל: info@adwrks.co.il

בטל’: 079-55-99-449

וואטסאפ:  054-8633553

ניתן לראות דוגמאות של אתרי לקוחותינו בפורטל Adwrks 365 . ניתן לסנן לפי קטגוריה, סוג העסק, שם העסק, אזור, עיר וכו’…

חשוב לזכור שאנחנו לא אינדקס עסקים המקדמים קטגוריות, אנחנו פורטל עסקים מקודמים כאשר כל אתר של עסק אצלנו בפורטל מקודם בגוגל באופן אורגני(SEO) למקומות הראשונים בזמן המהיר ביותר!

ככה הלקוחות שלנו נראים בתוצאות החיפוש בגוגל: רוצים גם?