משרד תיווך יאיר באשקלון - הוקם בשנת 1987 וחרט על דגלו את ערכי האמינות, יושרה ואיכות במתן שירות.

המשרד ידוע כמשרד הקשוב לכל צרכיהם של לקוחותיו. האמינות, המקצועיות והיכולת של המשרד להעניק את תשומת הלב המרבית ללקוחותיו, מסייעים לכל לקוח למצוא בדיוק את מה שהוא מחפש, דווקא אצלנו.

על מנת להעניק ללקוחותינו את השירות האיכותי, המקצועי והיעיל ביותר, אנו דואגים לצרף לשורותינו עובדים איכותיים,  אמינים ובעלי יושרה.

משרדנו מכיר ומבין בכך שמרבית האנשים הינם עסוקים ובעלי פנאי מועט לחיפוש אחר דירה העונה לצרכיהם ולכן, המשרד מציע להקל על האדם המחפש דירה ולבצע את מלאכת החיפוש התובענית במקומו.

במשרדנו ניתן למצוא תחת קורת גג אחת, את כל הדירות המוצעות למכירה באשקלון וכן, משרדנו מצוי בקשר תמידי וישיר עם כלל משרדי התיווך באשקלון. כך, שבין אם מדובר בתהליך רכישת דירה ובין אם מדובר בתהליך מכירת דירה, הרי שבמקום לכתת רגליים בין משרד תיווך כזה לאחר, על מנת למכור את הדירה שלכם במחיר המקסימלי או לרכוש את הדירה הרלוונטית עבורכם, ובמקום לראות את אותן הדירות שוב ושוב, משרדנו יתאים את הדירה הטובה והרלוונטית ביותר עבורכם, או, יסייע לכם למכור את הדירה שלכם במינימום מאמץ ומקסימום מחיר.

משרדנו מתמחה ברכישת ומכירת נכסים. אנו נדאג ששיווק הנכס שלך יתבצע ברמה הגבוהה ביותר, מבלי שתאלץ להשקיע בכך יותר מדי מזמנך. המשרד ידאג להפנות רק לקוחות פוטנציאלים על מנת שיבחנו את הנכס לצורך קבלת החלטה.

הבחירה במשרדנו היא ללא ספק הדבר הנכון, עבור כל אדם המחפש דירה או מוכר דירה ומעוניין לעשות זאת מחד בצורה הטובה ביותר ומאידך, במינימום השקעה של זמן ומאמץ.

פנו עוד היום למשרדנו וקבלו את השירות הטוב, המקצועי והאדיב ביותר:

תיווך יאיר - 0526688810

 • איש קשר יאיר
 • כתובת מחניים 4/3 אשקלון
 • James Zivsky‎

  השב
  Rating: 5 / 5
  אהבתי

  מומלץ!

 • Rodel Rodriguez‎

  השב
  Rating: 5 / 5
  אהבתי

  מקצועי ביותר

 • Ben Ben‎

  השב
  Rating: 5 / 5
  אהבתי

  אחלה בן אדם! מאוד ישר ואמין

 • ‏‎Нелли Липкина‎‏

  השב
  Rating: 5 / 5
  אהבתי

  ! Яира помню, как профессионала и порядочного человека את יאיר אני זוכרת כאדם מקצועי והגון!

פרסם המלצה חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *