א. בן-עמי משרד עו"ד בירושלים, בניהולו של עורך דין איתמר בן-עמי, מתמחה במתן שירותי ייצוג משפטי, ליווי וייעוץ בתחומי הנזיקין (נזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות עבודה, נפילות וכיוב') והפלילי.

השילוב בין תחום הנזיקין למשפט הפלילי וניסיונו הרב של המשרד בתחומים אלו מאפשרים לו ללוות נפגעי עבירה

(בפרט נפגעי תקיפה מינית ועבירות אלימות) ונזיקין לכל אורך הדרך - מההליך הפלילי ועד לתביעה האזרחית.

תחומי עיסוק עיקריים של המשרד:
 1. נפגעי תאונות עבודה:

  תאונת עבודה הינה תאונה שנגרמה באחת מאלה;

  -        בזמן העבודה, תוך כדי העבודה או במהלכה או בעקבות העבודה

  -        בדרכו של העובד לעבודה או בדרכו חזרה לביתו ממקום העבודה

  -        פגיעה כתוצאה מחומרים להם נחשף העובד בעבודתו.

  -        מחלת מקצוע

 2. נפגעי אלימות ופגיעה מינית - נפגע העבירה הינו, למעשה, חסר זכויות בהליך הפלילי כנגד התוקף, שכן בהליך הפלילי מדינת ישראל היא התובעת (באמצעות יחידות התביעות והפרקליטות),
 3.  עורך דין פלילי בירושלים -משרדנו עוסק בייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים, משלב הייעוץ שלפני החקירה, דרך ליווי הלקוח בשלבי החקירה השונים, במידת הצורך בשלבהמעצר, וכלה בייצוג וליווי צמוד ומקצועי עם הגשת כתב האישום וזאת עד לסיום ההליך הפלילי.
 4. עורך דין תאונות דרכים בירושלים -כמעט כל אדם שנפגע בגופו, בתאונת דרכים, זכאי לקבלת פיצוי כספי!!!בשנים האחרונות, לצערנו, מספר תאונות הדרכים הולך וגובר. כך שלמעשה כמעט כל אדם צפוי להיות מעורב במהלך חייו, בתאונת דרכים.

אזרח לא מגיע לקבלת טיפול רפואי במטרה להיפגע אך לעיתים קורה שהתוצאה של הליך רפואי מסתיימת בפגיעה.
נפלתם קורבן לרשלנות רפואית?
איתמר בן-עמי, משרד עו"ד לשירותכם.
ניהול תיק של נפגע בטיפול רפואי דורש רגישות יתר, הבנה בתחום המשפט והרפואה, וניסיון רב בקידום נכון ומקצועי של התיק.
למשרדנו מאגר מומחים בעלי שם הפועלים בקשרי עבודה מקצועיים לקבלת חוות דעת מקיפות ומקצועיות המסייעות לצוות המשרד לפצח ולנצח את התביעה .

לפגישת ייעוץ חייגו עכשיו
‏📞054-645-3400‏
... ראה עודראה פחות

אזרח לא מגיע לקבלת טיפול רפואי במטרה להיפגע אך לעיתים קורה שהתוצאה של הליך רפואי מסתיימת בפגיעה.
נפלתם קורבן לרשלנות רפואית?
איתמר בן-עמי, משרד עוד לשירותכם.
ניהול תיק של נפגע בטיפול רפואי דורש רגישות יתר, הבנה בתחום המשפט והרפואה, וניסיון רב בקידום נכון ומקצועי של התיק.
למשרדנו מאגר מומחים בעלי שם הפועלים בקשרי עבודה מקצועיים לקבלת חוות דעת מקיפות ומקצועיות המסייעות לצוות המשרד לפצח ולנצח את התביעה .לפגישת ייעוץ חייגו עכשיו
‏📞054-645-3400‏

הוזמנת לחקירה?
הוגש כנגדך כתב אישום?
ההתנהלות בשלבי החקירה והמעצר, היא זו שתחרוץ את גורל התיק הפלילי שלך!
לכן, לבחירה שלכם באדם שייצג אתכם נאמנה, קיימת חשיבות מכרעת.
המצוקה אליה נקלעתם דורשת טיפול יסודי, מקצועי ואנושי.
איתמר בן-עמי, משרד עו"ד לשירותכם!
ניהול שוטף של תיק הראיות הנסיבתיות אשר מתקיים בערכאות המשפטיות השונות אל מול הלקוח שהינו בחזקת חשוד/אשם בעבירה פלילית תוך ליווי צמוד וחתירה לזיכוי בתיק.

לפגישת ייעוץ חייגו עכשיו

‏📞054-645-3400‏
... ראה עודראה פחות

הוזמנת לחקירה?
הוגש כנגדך כתב אישום?
ההתנהלות בשלבי החקירה והמעצר, היא זו שתחרוץ את גורל התיק הפלילי שלך!
לכן, לבחירה שלכם באדם שייצג אתכם נאמנה, קיימת חשיבות מכרעת.
המצוקה אליה נקלעתם דורשת טיפול יסודי, מקצועי ואנושי.
איתמר בן-עמי, משרד עוד לשירותכם!
ניהול שוטף של תיק הראיות הנסיבתיות אשר מתקיים בערכאות המשפטיות השונות אל מול הלקוח שהינו בחזקת חשוד/אשם בעבירה פלילית תוך ליווי צמוד וחתירה לזיכוי בתיק.לפגישת ייעוץ חייגו עכשיו‏📞054-645-3400‏

 

הגב בפייסבוק

אם זה יקרה אדע למי להתקשר

תאונות עבודה מוגדרות כתאונה שהתרחשה תוך כדי עבודתו של הנפגע או במסגרת פעולה שביצע לטובת עבודתו, לרבות תאונות שמתרחשות בדרך אל מקום העבודה וממנו.
עברת תאונת עבודה? רצוי לא להמתין אלא לפנות מיד ליעוץ משפטי אצל עו"ד מומחה לתאונות עבודה וזאת על מנת לבחון האם בנוסף לפניה למוסד לביטוח לאומי ניתן להגיש גם תביעת נזיקין נגד המעביד בגין רשלנותו / מחדליו שגרמו לפציעה.
פגיעה מתאונת עבודה יכולה גם לגרום לאובדן כושר עבודה ולנכות חלקית או מלאה.
לכן, אדם אשר נפגע בתאונת עבודה זכאי לפיצויים בגין נזקיו מהביטוח הלאומי והמעסיק, בהתאם למקרה .
זקוק לעורך דין תאונות עבודה ?
לפגישת ייעוץ חייגו עכשיו

‏📞054-645-3400‏
איתמר בן-עמי, משרד עו"ד
... ראה עודראה פחות

תאונות עבודה מוגדרות כתאונה שהתרחשה תוך כדי עבודתו של הנפגע או במסגרת פעולה שביצע לטובת עבודתו, לרבות תאונות שמתרחשות בדרך אל מקום העבודה וממנו.
עברת תאונת עבודה? רצוי לא להמתין אלא לפנות מיד ליעוץ משפטי אצל עוד מומחה לתאונות עבודה וזאת על מנת לבחון האם בנוסף לפניה למוסד לביטוח לאומי ניתן להגיש גם תביעת נזיקין נגד המעביד בגין רשלנותו / מחדליו שגרמו לפציעה.
פגיעה מתאונת עבודה יכולה גם לגרום לאובדן כושר עבודה ולנכות חלקית או מלאה.
לכן, אדם אשר נפגע בתאונת עבודה זכאי לפיצויים בגין נזקיו מהביטוח הלאומי והמעסיק, בהתאם למקרה .
זקוק לעורך דין תאונות עבודה ?
לפגישת ייעוץ חייגו עכשיו‏📞054-645-3400‏
איתמר בן-עמי, משרד עוד
טען עוד

 • איש קשר עו"ד איתמר בן עמי
 • כתובת הפלמח 14, ירושלים, 9254214
עורך דין פלילי בירושלים – במי לבחור ?
נקלעתם לתסבוכת משפטית שמעיקה על ההתנהלות שלכם בחיי היומיום, ועתה אתם תוהים מה השלב הבא שלפיו יהיה עליכם לפעול? במקרה ועברתם עבירה פלילית שסיבכה אתכם, פניה אל עורך דין פלילי בירושלים זהו הצעד המתבקש הבא.כמובן שאם אתם רוצים להיות מרוצים מהבחירה שלכם ולדעת שאתם לא שוגים בהתנהלות המשפטית שלכם, יהיה כדאי לכם לפנות אל עורך דין פלילי בירושלים שיוכל לייצג את העמדה שלכם בצורה ראויה ולדאוג לכך שאתם תוכלו להיות רגועים.אל תתנו למצב לייאש אתכםזה שאתם נמצאים במצב משפטי מסובך ואישום פלילי לא אומר שאתם צריכים להתייאש ולוותר על הרצון שלכם לייצג את עצמכם בצורה נאותה. ישנם אשר מעדיפים לייצג את עצמכם במשפטים פליליים וניתן לומר שמדובר בשגיאה גדולה, אשר לרוב מביאה לכדי כך שהם מוענשים בצורה חמורה יותר מכפי שהיו יכולים להיענש אילולא היו בוחרים לפנות אל עורך דין.במידה ואתם רוצים לעשות את הדבר הנכון למען העתיד שלכם, ולא לפגוע במצב שבו אתם נמצאים, אנו נמליץ לכם בחום לשקול פניה אל עורך דין פלילי בירושלים כמו עו"ד איתמר בן עמי. הוא כבר יוכל לבחון את המצב שלכם בצורה קפדנית ולהסביר לכם בדיוק מה ניתן לעשות בכדי להוציא אתכם מהבוץ שבו אם נמצאים ולדאוג לכך שאתם תוכלו לצאת לדרך חדשה.מנהלים את המשפט בצורה ראויהבכדי שאתם תוכלו לצאת מהמצב המשפטי שבו אתם נמצאים בצורה הטובה ביותר, כל שיהיה כדאי לכם לעשות זה לנהל את המשפט בעזרתו של עורך דין מוביל ומומחה שיוכל לעזור לכם בכל העת ולהקל עליכם. אתם רק צריכים לשים לב שאתם בוחרים שלא לדחות את ההתנהלות המשפטית שלכם, שכן זה יכול להביא לפגיעה ביכולת שלכם להפיק את המרב מהסיטואציה שבה אתם נמצאים.אם אתם חשים שאתם לא פועלים כשורה עם המצב שלכם, פשוט תוודאו שאתם לוקחים את הזמן להתייעצות עם עורך דין שיוכל להסביר לכם בדיוק מה עליכם לעשות.עו"ד איתמר בן עמי – עורך דין פלילי בירושליםרוצים ללכת על בטוח עם הבחירה שלכם בעורך דין שייצג אתכם בבית המשפט? יהיה כדאי לכם לבחור בשירותיו של עו"ד איתמר בן עמי, שכן הוא נחשב למן המובילים בתחום עריכת הדין הפלילי, וזאת כאשר לאורך שנות פעילותו יצא לו לייצג מיוצגים רבים שעברו עבירות פליליות מסוגים שונים. כך שאם אתם רוצים להפקיד את האמון שלכם באדם הנכון, זה בדיוק האדם בשבילכם.
איך לבחור עורך דין נזיקין ?
לא תמיד זה יכול להיות קל למצוא עורך דין שיוכל להציע לכם שירות בתחום דיני הנזיקין, והרי שאם אתם רוצים לוודא שאתם בוחרים נכון, יש מספר דברים שיהיה כדאי לכם להתייחס אליהם, שכן אותם דברים יוכלו להביא לשינוי משמעותי ביכולת שלכם לבחור איש מקצוע שיוכל להעניק לכם שירות יוצא מן הכלל.בכדי שתוכלו להבין טוב יותר כיצד עליכם לבחור עורך דין מתאים, אנו נמליץ לכם לשים לב שאתם מתייחסים לאותם פרטים שנזכיר לאורך המאמר, אשר עשויים לעזור לכם בצורה משמעותית בקבלת ההחלטות ולהפוך את הכול להרבה יותר פשוט בעבורכם.עורך דין נזיקין שלא יאכזב אתכםכאשר אתם באים לבחור בעורך דין כזה או אחר, אתם צריכים לשאול את עצמכם האם מדובר באחד שמחזיק בניסיון הנדרש ועד כמה אתם מאמינים שהוא יוכל לייצג אתכם בצורה ראויה. במידה ואתם לא בטוחים לגבי הנושאים הללו, כל שיהיה עליכם לעשות זה לבחור בעורך דין אחר שכן עונה על אותן דרישות.עורך דין כמו איתמר בן עמי נחשב לאחד מוביל בתחומו שיכול לחולל הבדל של ממש במצב שלכם וביכולת שלכם להתנהל בצורה מוצלחת אל מול גורמי המשפט. אתם רק צריכים לשים לב שאתם בוחרים לפנות אליו בהקדם, וזאת בכדי להתמודד עם התיק המשפטי שלכם ללא כל דיחוי.אל תתייאשו מהתיק המשפטי שלכםגם אם אתם נאלצים להתמודד עם תיק משפטי לא פשוט, בעזרת עורך דין נזיקין הכול יהפוך להרבה יותר פשוט בעבורכם. מבחינתכם כל שתצטרכו לעשות זה ליצור קשר עם עורך דין כמו איתמר בן עמי, אשר יוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולוודא שאתם באמת מתמודדים עם המצב שלכם על הצד הטוב ביותר. זה ללא ספק משהו שיקל עליכם ויאפשר לכם לדעת שאתם פשוט בכיוון הנכון.דעו לכם שאם אתם לא בטוחים מה לעשות או האם אתם עושים את הדבר הנכון בכדי להתמודד עם התיק המשפטי שלכם, אחד הדברים הטובים והפשוטים ביותר שתוכלו לעשות יהיו פשוט להיעזר בשירותיו של עורך דין נזיקין כמו איתמר בן עמי.עו"ד איתמר בן עמי נחשב לעורך דין נזיקין שמחזיק בניסיון עתיר שנים בתחומו ותמיד שוקד על הצגה של הלקוחות שלכם בפני בית המשפט בצורה הטובה ביותר. אם אתם רוצים להיות רגועים ולדעת שאתם בידיים בטוחות, אל תהססו ופשוט פנו אל איתמר בן עמי מבלי לחשוב פעמיים.
כתב אישום - מה לעשות ?
נשלח לכם כתב אישום, וכעת אתם פשוט לא יודעים מה לעשות בכדי להתמודד עם הסיטואציה שבה אתם נמצאים? יש לא מעט סיבות שבגינן ניתן לקבל כתב אישום, אבל מה שיותר אמור לעניין אתכם זה מהי הסיבה הספציפית בגינה אתם נמצאים בסיטואציה הזו, וכיצד תוכלו להתמודד אתה על הצד הטוב ביותר.ההמלצה שלנו תהיה להתחיל בכך שתבחנו את המצב שלכם ותפנו אל עורך דין שמתמחה בתחום שבו הסתבכתם. כך אתם תוכלו לדעת שאתם עושים את הדבר הנכון בכדי להתמודד עם הסיטואציה שבה אתם נמצאים, וזה ללא ספק יקל עליכם רבות.בוחרים בעורך דין מובילבכדי להבטיח שאתם לא מבזבזים את הזמן שלכם על דברים שלא בהכרח יעזרו לכם, יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים בשירותיו של עורך דין מוביל שיוכל לעזור לכם ולעשות כל שצריך בכדי שאתם תוכלו להיות מרוצים מן המתרחש. זה משהו שיוכל להקל עליכם ולאפשר לכם לדעת שאתם פשוט עושים כל שדרוש בכדי להתמודד עם המצב שלכם.אתם תוהים מה עליכם לעשות בכדי להגיע למצב שבו אתם באמת בוחרים בעורך דין שיודע לעשות את העבודה שלו ללא רבב? ובכן, המשימה הזו לא צריכה להיות מסובכת במיוחד, ועליכם רק לשים לב שאתם בוחנים בקפידה את עורכי הדין השונים שנמצאים באזור שלכם ומציעים את שירותיהם.אל תחשבו שכל עורך דין שבו אתם נתקלים מציע שירותים ברמת מקצועיות שזהה, שכן ישנם בעלי מקצוע בתחום שפשוט יודעים לעשות עבודה הרבה יותר טובה מאחרים. כך למשל, ניתן לציין לחיוב את עורך דין איתמר בן עמי, אשר לאורך השנים עזר לאנשים רבים להתמודד עם כתב אישום ולייצג את הלקוחות שלו בבית המשפט.כתב אישום – תמיד יש מה לעשותעליכם להבין שגם אם אתם נאלצים להתמודד עם מצב שבו אתם מואשמים, אתם לא צריכים לומר נואש, אלא פשוט לפנות אל עורך דין שיוכל לעזור לכם, ובמקרים מסוימים אף יוכל להוביל להקלה בעונש שלכם. כך שאם אתם רוצים להקל על עצמכם ולדעת שאתם מקבלים עונש מופחת, האופציה הטובה ביותר תהיה פשוט לפנות אל עורך דין שיוכל לעזור לכם.אתם לא צריכים להתלבט יותר מידי כאשר מדובר על בחירה בעורך דין שיוכל לנווט אתכם בהתמודדות המשפטית, שכן עו"ד איתמר בן עמי עשוי להתברר כבחירה הטובה ביותר שאתם יכולים להעלות בדעתכם למצב שבו אתם נמצאים.
עורך דין תאונת דרכים – האם מצאת כבר ?
אם אתם נאלצים להתמודד עם תאונת דרכים שפוגעת ביכולת שלכם לתפקד, וכעת אתם מצפים לקבל פיצויים, אפשר לומר שאחת האופציות הטובות ביותר שתעמוד בפניכם תהיה פשוט לבחור עורך דין תאונת דרכים מוביל שמבין את העבודה שלו היטב ויוכל לעשות כל שנדרש בכדי לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר.אם אתם תוהים מה עליכם לקחת בחשבון בכדי להבטיח שאתם אכן בוחרים עורך דין תאונת דרכים שיוכל לעשות את עבודתו ללא רבב, אז לאורך המאמר הזה נשתף אתכם במספר טיפים חיוניים שיוכלו להפוך את הבחירה שלכם להרבה יותר פשוטה.חשוב לבחור בעורך דין תאונת דרכים מנוסהבכדי שאתם תוכלו להגביר ככל שניתן את הסיכויים שלכם לבחור בעורך דין מוצלח וכזה שיודע לעשות עבודתו ללא רבב, יהיה כדאי לכם לשים לב שהאחד שבו אתם בוחרים מחזיק בניסיון הנדרש, כך שאתם תוכלו להיות מרוצים בכל ההיבטים ופשוט לדעת שאתם עושים את הדבר הטוב ביותר בכדי להתמודד עם המצב שלכם.אם אתם רוצים ללכת על בטוח עם הבחירה שלכם, אז אנו כמובן נמליץ לכם לבחור בעו"ד איתמר בן עמי, שכן הוא נחשב לאחד המובילים בתחומו, והוא ללא ספק יוכל לעשות כל שנדרש בכדי לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר בבית המשפט.התמודדות משפטית – מה יש להביא בחשבון?עליכם לזכור שהתמודדות משפטית לעתים יכולה להיות ארוכה ומייגעת והרי שאם אתם רוצים לעבור את התקופה הזו בצורה הטובה ביותר, לא תהיה לכם ברירה אלא לפנות אל עורך דין מוביל שיוכל לעזור לכם ולהקל עליכם עם המצב שעמו אתם נאלצים להתמודד. כך אתם לא תצטרכו להגיע לסיטואציה שבה אתם פשוט לא יודעים מה לעשות. במקום זאת אתם צריכים לשים לב שאתם לא מוותרים לעצמכם ומתמודדים עם המצב שלכם על הצד הטוב ביותר.בעזרתו של עורך דין תאונת דרכים שמבין את העבודה שלו ויודע בדיוק מה לעשות בכדי לייצג אתכם בצורה ראויה, אתם תוכלו לראות איך אתם מיוצגים בצורה הרבה יותר טובה בבית המשפט, וזה מביא לכדי שינוי משמעותי ביותר בדרך שבה אתם מתנהלים עם המצב שלכם.כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, ישנה חשיבות אדירה לעורך הדין הספציפי שבו אתם בוחרים, ולפיכך יהיה כדאי לכם לוודא שאתם בוחרים אך ורק בעורך דין שיכול להציע לכם את השירות הטוב ביותר בעבור הכסף שלכם, כמו איתמר בן עמי.
פיצויים תאונת עבודה – מה עושים בעצם ?
נמצאים במצב לפיו נפצעתם בעבודה וחוששים שמא לא תקבלו את כל שמגיע לכם? דעו לכם כי בעת מצב של פציעה בעבודה אתם זכאים לקבל פיצויים משמעותיים אשר יהיו תלויים באופיו של המקרה הספציפי. במידהולא תהיו מסוגלים להגיע לפשרה עם המעסיק אזי עליכם יהיה לוודא כי אתם ניגשים אל ביצוע תביעה משפטית וזאת בכדי לקבל את שמגיע לכם.תביעת פיצויים תאונת עבודהבמקרים לא מעטים יהיה צורך לבצע תביעה וזאת על מנת להבטיח שיהיה ניתן להשיג את כל הזכויות. לפיכך יהיה מומלץ לכל אחד מכם לקחת זאת לתשומת הלב וזאת על ידי כך שאתם מוודאים כי מתקבלת החלטה חכמה בעניין. כלומר תצטרכו להיעזר בעורך דין מנוסה וזאת כאשר אל לכם לחכות יותר מידי עם תחילת ההליכים, דבר שעלול להקשות עליהם בסופו של דבר.פיצויים בהתאם לתאונהבכל הנוגע לגובה של פיצויים תאונת עבודה, עליכם לקחת בחשבון כי הם יקבעו בהתאם לסוג של התאונה ולאופייה. לפיכך יהיה מומלץ לפעול בשיקול דעת וזאת כאשר תצטרכו לבחון את הנושא באופן מעמיק יחד עם עורך דין אשר יוכל לסייע לכם לבצע את התביעה. בעזרתו תוכלו לדעת בדיוק את הסכום שכדאי לדרוש וזאת כאשר יהיה ניתן להתקדם בהליכים המשפטיים ובצורה המוצלחת ביותר שניתן להעלות על הדעת. כל אחד מכם יכול להיות בטוח בדבר ובמאת האחוזים בעצם.לפיכך יהיה מומלץ לוודא כי נעזרים בגורמים מקצועיים בשלב מוקדם ככל הניתן וזאת על מנת להבטיח שהכול ילך בדיוק לפי התכניות שלכם. כל אחד מכם שיפעל כך יוכל להיות בטוח כי זו תהיה דרך הפעולה החכמה ביותר מצדו.עו״ד איתמר בן עמי – מענה מנצחעורך הדין איתמר בן עמי יוכל לספק לכל אחד ואחד מכם מענה מנצח. בעזרתו תוכלו לראות כי יהיה ניתן להתמודד מבחינה משפטית ובאופן הרבה יותר מוצלח. לפיכך יהיה מומלץ לקחת את הדבר לתשומת הלב וזאת כאשר אתם מוודאים כי מתקבלת החלטה חכמה ככל הניתן מצדכם. כל אחד מכם שיפעל כך יוכל להיות בטוח כי זו תהיה הדרך החכמה ביותר מצדו לפעול לפיה. הרי איתמר בן עמי ניחן בניסיון רב שנים והוא יוכל לסייע לכם רבות עם הידע שהוא צבר במרוצת השנים. לאור זאת יהיה כדאי לכם ליצור קשר בהקדם האפשרי וזאת על מנת להשיג מענה שיעמוד על הציפיות שלכם ובמאת האחוזים.
 • ‏‎Avishay Notrika‎‏

  השב
  Rating: 5 / 5
  אהבתי

  ערוך דין תותח אדם זהב שירות מדהים לאורך כל התהליך בדרך כלל אני לא כותב בפייסבוק אבל לאיתמר בן עמי מגיע מספר 1!!!

 • ‏‎Hila Rachel Chen‎‏

  השב
  Rating: 5 / 5
  אהבתי

  משרד מקצועי, יעיל ומסור, אני רוצה להגיד תודה על טיפול מוצלח מעל המצופה בתיק תאונה. ממליצה בחום.

 • ‏ירון צחר

  השב
  Rating: 5 / 5
  אהבתי

  עו"ד איתמר מקצועי, חד מחשבה, ישר ומלא קסם! אנשים מסוגו מגיעים בעתיד לכס השיפוט ובצדק...!

 • ישראל שרביט

  השב
  Rating: 5 / 5
  אהבתי

  איתמר עורך דין אחד החזקים בתחום הנזיקין, סובלני ומקצועי מאוד! ממליץ בחום !!!

פרסם המלצה חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן