ליקוריץ (תוספי בריאות) בע"מ.

ליקו-ריץ היא חברה צעירה שהוקמה כזרוע השיווק של חברת - FC Licorice ומפעל Fitness R Us

ליקוריץ' פטנט - תוסף תזונה ייחודי והיחידי שעבר מחקר קליני ונרשם כפטנט!
החזון שלנו

לפרוץ דרך בתחום המניעה והטיפול במחלות לב, טרשת עורקים, ארוע מוחי וטיפול בנזקי הסוכרת ובכך להוריד באופן משמעותי את אחוזי התמותה בקרב אוכלוסיית העולם.

בשנת 1962 הוקם בישראל מפעל לייצור תוספי טעם וריח משורש הליקוריץ בשם "פיטנס" המפעל הוא מהגדולים בעולם ומספק התוספים לתעשיות המזון והטבק בכל העולם.

במפעל ידעו על הסגולות הרפואיות של שורש הליקוריץ וכך, בשנות השמונים גייס הטכנולוג הראשי של המפעל את פרופסור אבירם , מנהל מעבדות מחקר בטכניון ובבית חולי רמב"ם לחקר טרשת העורקים (תהליך סתימת העורקים) המחלה שגורמת לרב התמותה בעולם המערבי, ושחיפש את הפתרון בפירות וצמחים ולא בכימיקלים.

שיתוף פעולה זה גרר מחקרים שנמשכו כ 15 שנים במחקרים אלה בודדו מרכיבים רבים מהשורש, הוצאו מרכיבים שגורמים לתופעות לא טובות, ולאחר אין סוף ניסיונות הצליחו ליצור תוסף מזון טבעי שבבדיקות וניסויים קליניים רבים הוכח שמוריד טרשת העורקים בהצלחה גדולה מאד.

התוסף הזה משווק היום בכמוסות המיוצרות תחת פטנט בין לאומי הן ייחודיות בעולם, אין מוצר דומה להן (מלבד השם) הן מיוצרות במפעל "פיטנס" בקרית שמונה בלבד (רשום על האריזה) מאז תחילת השיווק של כמוסות אלה, יש דיווחים רבים של אנשים חולי לב, חולי סוכרת, מעשנים, ספורטאים כו' שחייהם השתפרו מאוד כתוצאה מצריכה קבועה של כמוסות אלה.

אם אתם סובלים מאחת מהבעיות האלה או שיש לכם רק סימפטומים של...עייפות יתר? נזקי סוכרת או סוכר גבוהה? רגל סוכרתית? טרשת עורקים(חסימות)? פגיעה בראייה? אין אונות? זרימת דם לא תקינה? נימולים בידיים/רגליים? פצעים לא מתאחים? נוירופתיה? מחפשים טיפול/פתרון טבעי לבעיה שלכם? תוסף תזונה על בסיס צמחי מרפא בלבד? טבעי 100%? הגעתם למקום הנכון!

מוזמנים לקרוא המלצות על המוצר שלנו מלקוחות אמיתיים באתר, בפייסבוק ובגוגל.

לחיות בריא ולמנוע מגיל 30עדות של שייקה בן 74, ליקוריץ' פטנט מבית פיטנס קרית שמונה, עושים הכל בשבילך 😮😮 כדי להוריד את המחיר, ולתת ליווי אישי ומענה בגל שעה ליעוץ וטיפים. ... ראה עודראה פחות

למי הצבעתם?

תצביעו לבריאות שלכם!
www.thelicorich.com
... ראה עודראה פחות

למי הצבעתם?תצביעו לבריאות שלכם!
www.thelicorich.com
טען עוד

  • איש קשר דוד פרל
  • כתובת משלוחים בכל הארץ
  מה הם נזקי (סיבוכי) מחלת הסוכרת?
  חשוב להבין, נזקי הסוכרת נגרמים עקב התחמצנות הדם שמובילה לחסימת עורקים. דוגמה לנזקים: כאבים, נימולים, פגיעה בראייה, אין אונות, סחרחורות, יובש בפה, נוירופתיה ועוד...
  מה ליקוריץ' פטנט עושה בעצם?
  ליקוריץ' פטנט ובו החומר הפעיל 'אנטיאוקסידנט' נכנס למערכת הדם, מנקה את העורקים, מונע התחמצנות של הדם, גורם לזרימת דם תקינה ומאוזנת. מגן על האיברים הפנימיים מנזק בלתי הפיך של מחלת הסוכרת וטרשת העורקים. ***מומלץ בחום למניעה מפני מחלות לכל בן אדם בגיר***
  זה באמת טבעי לחלוטין?
  כן! 100% טבעי. ללא תופעות לוואי.
  שמעתי שליקוריץ' מעלה לחץ דם... האם זה נכון?
  הליקוריץ' כשלעצמו כצמח, מעלה לחץ דם. אך ב- "ליקוריץ' פטנט" הוצא הסטרואיד שמעלה את לחץ הדם בתהליך ייחודי שנקרא מיצוי אלכוהולי בתהליך מוגן פטנט (:
  האם זה מתאים לי?
  אם יש לך טרום סוכרת, סוכרת סוג 1 וסוכרת סוג 2, אם אתה ספורטאי, מעל גיל 30, ליקוריץ' פטנט הוא אולטימטיבי למניעה של טרשת עורקים ונזקי סוכרת (*מתאים למניעה של מחלות ולמנוע - עוזר לזרימת הדם והשארת העורקים נקיים).
  אם כבר יש לי נזקים, האם ליקוריץ' פטנט יכול לעזור לי?
  ברור! אף פעם לא מאוחר. האנטיאוקסידנט הנמצא בליקוריץ' פטנט, יתחיל לנקות לך את הדם ואת העורקים החסומים במידה ויש. חשוב להדגיש שהטיפול לטווח ארוך זה לא "זבאנג וגמרנו".
  האם אני צריך לצפות לירידה דרסטית של הסוכרת?
  חשוב להבין יש הבדל בין הבדיקה בבוקר לבין בדיקת ה A1C שעושים כל 3 חודשים, על מנת לבדוק את ממוצע הסוכר ב3 חודשים. (מספרים הנעים בין 4 ל 12). אנחנו פה ל"מרתון" ולא ל"ספרינט", כאשר תשתמש בליקוריץ' פטנט בקביעות ולטווח ארוך ניתן יהיה לראות ירידה בA1C, כל ירידה ולו הכי קטנה אמורה לשמח אותך ולהבין שאתה בדרך הנכונה. הבדיקה בבוקר עם המחט ישירות מושפעת מהאוכל שלך - ואת זה אסור לשכוח! חשוב לשמור על תזונה נכונה! ואתה מקבל מאיתנו ליווי אישי בחינם!
  תוך כמה זמן זה משפיע?
  על פי אלפי עדויות של אנשים הצורכים את ליקוריץ' פטנט בקביעות, ההשפעה היא אינדיבידואלית, משתנה בין שבוע ל חודש, חודש וחצי - אנחנו פה לטיפול לטווח ארוך (:
  מתי המשלוח מגיע?
  כל המשלוחים יוצאים בדואר ישראל. משלוח בדואר רשום - בין 3-7 ימי עסקים. משלוח עד הבית - 2 ימי עסקים.
  האם זה ליקוריץ' פטנט? ומה ההבדל בין ליקוריץ' פטנט לאחרים?
  כן! ברור! 10 שנים בשוק - היחיד שעבר מחקרים מדעיים וקליניים - נבדק במעבדת "תמי" ונמצא עם החומר הפעיל הגבוה ביותר ביחס לשוק העולמי. שימו לב למספרי הפטנט בגב הבקבוק. Patent No' in the US : US7572470B2 Patent No' in Europe : EP-1190717A2 היחיד שעבר מיצוי באלכוהול על מנת למצות את החומר הפעיל (*לא מכיל אלכוהול). בבדיקת המעבדה ב"תמי" נמצא אחוז הגלאברדין הגבוה ביותר. (*זה החומר הפעיל בכמוסה, האנטיאוקסידנט).
  האם יש אחריות?
  כן, במידה והצגת לנו בדיקת CIMT בטרם בטרם התחלת צריכת 'ליקוריץ' פטנט' - והלקוח צרך למשך 12 חודשים ולא הייתה נסיגה של הטרשת או עצירה שלה. החברה מתחייבת להחזיר את מלוא הסכום ללקוח.
  אפשר לדבר עם בן אדם להתייעץ ולשאול שאלות? לחלק את התשלום? לקבל משלוח עד הבית?
  כמובן, תתקשר/י עכשיו לאחד המספרים הבאים: 058-332-4405 או 058-331-8019 (: אנחנו נשמח לעזור לך לכל שאלה וייעוץ - מי שעושה טוב מקבל טוב 😉😎😜
  כמה קפסולות לוקחים ביום?
  לכל אדם לקחת 2 ביום, אם אתה פעיל במשך היום לקחת 2 בבוקר לפני האוכל ואם לא כל כך פעיל במשך היום, לקחת 1 קפסולה בבוקר לפני האוכל ועוד 1 קפסולה לפני האוכל בצהריים. *חשוב - מי שצורך כדור מדלל דם בשם פלאוויקס לקחת רק 1 קפסולה ביום לפני האוכל בבוקר.
  • ‏אביבה תם

   השב
   Rating: 5 / 5
   אהבתי

   סבלתי כמה חודשים מרגל סוכרתית שגרמה לי לנפיחות ולפצעים ברגל עקב הסוכרת.ניסיתי לחפש פתרון טבעי לבעיה במשך כמה חודשים והפצעים והכאבים הפכו בלתי נסבלים.בהיותי מאושפזת הגעתי לפרסום של מוצר טבעי הנקרא ליקוריץ' המקורי.לאחר כחודשיים אני אישית יכולה להעיד שהנפיחות ברגל ירדה משמעותית הפצעים מתאכים וכמעט בדרך להעלם! זרימת הדם לרגל השתפרה ואני מרגישה הרבה יותר טוב.מצרפת גם תמונות שתראו ממש שצילמתי את התהליך של ההחלמה עם הליקוריץ' המקורי.ממליצה בחום! LicoRich - Backed By Research & Patent

  • ‏‎Ellior Liza Lea Perl‎‏

   השב
   Rating: 5 / 5
   אהבתי

   מוצר מעולה! עוזר להמון אנשים! מומלץ גם למניעה נגד התחמצנות הדם וזרימת דם תקינה

  • ‏יורם יהודה

   השב
   Rating: 5 / 5
   אהבתי

   אני חדש בנושא אבל כרגע טוב אין לי תחושת עייפות ברגליים נדברבעוד חודש שאני יעשה בדיקות

  פרסם המלצה חדשה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *