חברת אינפרא יובל מתמקצעת באיתור נזילות וגילוי רטיבויות מים. בעזרת ציוד מתקדם הכולל מצלמות אינפרא-אדום, מצלמות תרמיות ומצלמות ביוב ניתן לגלות את מקור הנזילה בדיוק מרבי ללא הריסה או כל נזק לחלל הבית או לרכוש. איתור נזילה בעזרת מצלמה מאפשר את גילוי מקור הנזילה ומיקומה המדויק, במיוחד במקומות נסתרים וקשים לבדיקה.
בעזרת מצלמות חברת אינפראיובל ניתן לבצע איתור נזילות בכל מקום בחלל הדירה: קירות, ריצוף, צנרת, הבריכה והגן, הגג ואף מרזבים וצינורות בדירה ובבניין.
איתור נזילה סמויה הוא עסק מסובך, במיוחד אם אין לכם את המיכשור הדרוש והידע. לכן חשוב לבצע את הבדיקה על ידי אנשי מקצוע המוסמכים בתחום ויכולים להקל על החיפוש ועל שמירת הבית או המבנה בשלמותו.
גילוי נזילות המים נעשה על ידי מיכשור מתקדם ומקצועי בצירוף דוח מפורט עם הדפסים ותמונות. בעזרת מצלמות אינפרא אדומות – תרמיות ניתן בקלות לגלות את מקור הנזילה בעזרת מינימום מאמץ ומינימום הרס. איתור מדויק מאפשר טיפול יעיל ובטוח יותר. כמו כן צמצום עלויות בצורה ניכרת.
איתור נזילות מים בצנרת ובאינסטלציה בזמן עלול למנוע הרס מצטבר למבנה ולאזור הנזילה, לכן חשוב לאתר את מקור הנזילה במדויק ברגע שמבחינים בלחות או שינוי בקיר באזור הצנרת או האינסטלציה. איתור נזילות בעזרת מיכשור תרמי הוא פתרון מצוין כאשר מקור הנזילה אינו ידוע, כמו כן במעבר דירה, איתור בגגות, אינסטלציה וצנרת ישנה ועוד.
איתור נזילה ורטיבות נעשה באחריות ללא הרס, אין צורך בהוצאת מרצפות והריסה של חלל המבנה כמו בעבר. בעזרת מיכשור מתקדם ומקצועי ניתן לגלות בצורה ברורה ומדויקת את מקורה של הנזילה. כמו כן ניתנים שירותי ייבוש ושיקום נזקי מים בצורה הכי מקצועית, ובמינימום הרס.

הקורונה קטנה עלינו! ☢☣
אינפרא יובל בע"מ מופיע בחדשות 13
מצלמה תרמית לאיתור חולי קורונה
איתור נזילות מים זה אינפרא יובל בע"מ
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר 054-9005700
... ראה עודראה פחות

הגב בפייסבוק

https://infrayovel.co.il/

טען עוד

  • איש קשר יובל
  • כתובת נותן שירות בכל הארץ

פרסם המלצה חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *