לצאת מהמשבר גם במהירות וגם ואופן שיאפשר התמודדויות עתידיות מוצלחות!
שלום, שמי אביבה פרידמן ואני דוקטורנטית באוניברסיטת "מידלסקס" בלונדון במחלקה לפסיכולוגיה בתחום העוסק ב Coaching Psychology.
ה Coaching Psychology הינה תחום חדש מרתק ומעניין המשלב הכשרה וידע רב מתחום הפסיכולוגיה יחד עם כלים חדשניים מתחום הייעוץ והאימון. לאורך שנות עבודתי הרבות וההשכלה הרחבה שרכשתי
במגוון תחומי הפסיכולוגיה חיפשתי את השילוב המנצח של העומק  וההבנה של הפסיכולוגיה הקלאסית עם יכולת לסייע לפונה באופן מיידי, מותאם ומושכל לצרכי המציאות המודרנית המהירה והדינמית.
אני חשה כי השיטה היא הבית למגוון שיטות טיפול מתקדמות ועוצמתיות היוצרות טיפול אפקטיבי מהמפגש הראשון ועד האחרון. לטיפול מסוג זה יש התחלה וסוף ברורים והוא אינו נמשך שנים. החל מהמפגש הראשון ניתן לחוש הקלה והתחלת מציאת פתרונות לקשיים ולאתגרים. מהמפגש השלישי ניתן לראות את כיווני השינוי.
התחלתי את דרכי כיועצת ארגונית לאחר לימודי פסיכולוגיה מורחבת ופסיכולוגיה חברתית באוניברסיטת "בר - אילן", לימודים ועבודה שהכשירו אותי משחר עבודתי לחשוב בכיוון של פתרון בעיות ולא רק הצפת הקשיים. המחשבה של הגישות הפסיכו דינמיות כי עצם ההבנה והמודעות לקושי, הינה כבר חלק נכבד מהפתרון, הייתה תקפה בשלהי המאה ה-19 בה עבדו ופעלו פרויד וממשיכיו.
לגילוי בעיות ולהכרה בקשיים בחברה פוריטנית, שמרנית, מכחישה ומסתירה היה כח תרפויטי עז. כיום בחברה סופר- תקשורתית ומודעת, עניין המודעות למאפייני הגדילה נשאר חשוב אך אינו תורם כמעט, לפתרון מצוקות בחיים. קצב האתגרים, מהותם ואופיים מצריך פתרונות שאינם קשורים בהכרח לכאבי הגדילה של כולנו.
בהמשך התמחתי בגישות טיפול קצרות מועד בביה"ס ללימודי המשך בעבודה סוציאלית באוניברסיטת "בר אילן" ולאחר מכן למדתי עוד שנתיים טיפול זוגי בתכנית PAIRS באוניברסיטת "בר - אילן", גישור ושלוש שנים למדתי והתמחתי בטיפול משפחתי במכון ת.ל.מ ב"סמינר הקיבוצים" בת"א.
חיפושיי אחר תחום שיאחד מחשבותיי הטיפוליות הרואות באדם פרט שלם המתפקד בתור אדם אפקטיבי בסביבתו; זוגות, משפחה, עבודה, חברים ופעילות פנאי הובילה אותי לפרה-דוקטורט ב Coaching Psychology בביה"ס לעבודה סוציאלית ללימודי המשך בתחום.
טיפול בגישה, הוא אינטר דיספילנארי במהותו ולכן מצריך מטפל מיומן ובעל ידע רב בתחומי חיים רבים. הטיפול מערב גישות שונות לטובת צרכי המטופל, ואין מראש שיטה מוכתבת. הטיפול מוגדר מראש למספר מפגשים, בהתאם לנושאי הטיפול העולים ע"י המטופל. טכניקות העבודה והידיעה כי הזמן קצוב עושים את המפגשים לעוצמתיים ומועילים.
אני מזמינה אותך ליצור קשר ולנסות לבדוק כיצד נוכל לסיים במהירות את המשבר או ההתמודדות המתישה שהתמדת בה לאורך שנים, על ידי השיטה.

סניפים: קליניקה ברמת גן - רח' אורי ניסן 3 | קליניקה ברמת השרון - רח' נחל בשור 13

הערה חשובה: הטיפול אינו מיועד לאוכלוסיית בריאות הנפש ואינו מחליף טיפול מתחום הפסיכולוגיה הקלינית

עבודה בעת יציאה מהקורונה...
טען עוד

  • איש קשר אביבה פרידמן
  • כתובת קליניקה ברמת גן - רח' אורי ניסן 3

   קליניקה ברמת השרון - רח' נחל בשור 13

  • ‏‎Chen Barak‎‏

   השב
   Rating: 5 / 5
   אהבתי

   אביבה מביאה איתה ניסיון אישי עשיר וגם המון ידע. היא מבססת את הטיפול על התקשורת ועל האחריות שיש לנו ביצירת תקשורת בריאה וחיובית. יש לה דרכים יצירתיות ואפקטיביות לאפשר התבוננות, הבנה, אמפטיה ולקיחת אחריות בתוך התקשורת הבינאישית בכלל והזוגית בפרט.

  • ‏‎Gal Azulai‎‏

   השב
   Rating: 5 / 5
   אהבתי

   אביבה היא אדם עם נשמה גדולה וידע רחב ביותר. בזמן קצר מצליחה לגעת בנקודות שצריך לעבוד עליהן ומובילה בדרך עדינה למקום הרצוי. אביבה מביאה גם לא מעט ניסיון אישי ולי אישית זה משמעותי. יישר כוח!

  • גלית הראל‏

   השב
   Rating: 5 / 5
   אהבתי

   אביבה פרידמן (בקרוב PhD אביבה פרידמן), רוצה להגיד לך שהערך המקצועי שאת נותנת בעת מענה, משנה חיים. אני, שבסך הכל מעט עבדה איתך, משיחה אחת איתך יודעת כיום כיצד להתמודד ומה לדרוש על פי חוק בעבור ילדתי לה ADHD ולחשוב שזה רק תחום אחד מתוך רבים בהם את, מינימום משנה חיים לבני אדם. תודה לך על פקיחת העיניים.

  • ‏‎Shani Koren‎‏

   השב
   Rating: 5 / 5
   אהבתי

   אביבה תודה לך על ההכלה, המקצועיות, ועל סלילת דרך עבורי ועבור משפחתי. את מצליחה להגיע לכל אחד לפי הצרכים שלו וללוות אותו להצלחה! המון תודה

  • Aviv Rimon Hershkovich‎‏

   השב
   Rating: 5 / 5
   אהבתי

   אביבה מדהימה! מאוד מקצועית ואמיתית... היא חיזקה אותי מאוד ועזרה לי בהתפתחות האישית שלי ותמכה וחיזקה גם תקופה אחריי...תודה לך

  • ‏אורנית שם-טוב

   השב
   Rating: 5 / 5
   אהבתי

   כשהגעתי לאביבה לפני כ30 שנה , הגעתי עם משקל של 100 קילו