שיטת "פנים חדשות" היא שיטה שפיתח הרב דוד לחיאני מכוכב יעקב

השיטה מתמקדת ביחסים בין בני המשפחה: בין בעל ואשתו ובין ההורים לילדיהם.
התמחות הרב דוד לחיאני
מציל נישואין ומשפחות ממשברים ומפרידה. חוסך אלפי שקלים וכאבים מיותרים בעזרת שיטה מיוחדת שפיתח שמחזירה את האהבה והשלום בן בני הזוג. עזר ל600 בני זוג לצאת ממשברים ביניהם 4 זוגות הגיעו לרב לאחר שהתגרשו ובעזרת הפגישות התחתנו שוב זה עם זו וביתם לא התפרק. הרב חיבר את הספר: "כאן בונים משפחה" - אדריכלות לאהבה ושלום בנישואין ובמשפחה.

מטרת השיטה:

1. לחזק את הזוגיות בין בעל ואשתו

2. לחזק את הקשר בין הורים לילדים

3. לחזק את חינוך הילדים לכבוד, הבנה, ראיית הטוב ואדיבות זה לזה.

4. לחזק את התא המשפחתי, באהבה וכבוד בין בני המשפחה ובכך לחזק את עם ישראל.

עקרונות השיטה:

 • ראיית הטוב המפתח העיקרי לכל הצלחה ולבניית יחסים טובים היא היכולת לראות את הדברים הטובים שבזולת. להבחין בהם ולומר אותם. ובנוסף, היכולת לדון לכף זכות את הזולת. למצוא את הערך המניע החיובי של זולתו להפנים ולהאמין בליבו שהזולת לא חפץ לעשות רע אלא טוב.
 • הימנעות מהתעסקות בעבר לא "חופרים" במאורעות העבר, בטעויות, בקשיים ובמשברים שהיו. מתמקדים רק בהווה ובעתיד. העיסוק בעבר מעלה תחושות לא נעימות ולהן אין מקום, הן לא יעילות ואף מזיקות ולא מאפשרות לבנות יחסים תקינים.
 • הימנעות מ"שיפוטיות" גם המכוון וגם בני הזוג או ההורים אינם שופטים זה את זה. אין צודק ולא צודק. לכל אחד יש את המקום שלו, את התחושות שלו. מתמקדים בכוחות הטובים שיש לכל אחד, ולא שופטים על דברים שנעשו.
 • הוקרת הטוב היכולת להוקיר טובה ולומר תודה על כל דבר חיובי היא הכרח לצמיחה ולבנייה תקינה של חיים ביחד.
 • הגשמת ה"אני" לכל אחד יש כוחות חיוביים. בכדי להרגיש טוב בתוך המשפחה, חייב כל אחד לתת ביטוי לכוחות החיוביים שבו.

על השם "פנים חדשות": "כַּמַּיִם הַפָּנִים לַפָּנִים כֵּן לֵב-הָאָדָם לָאָדָם." (משלי כז' י"ט) כמו שאמר שלמה המלך, החכם מכל אדם, כמו שהמים משקפים את הפנים שלנו, כך גם הרגשות הפנימיים שלנו- ישתקפו בזולתנו. הפנימיות של האדם מתגלה בפנים שלו. אנחנו אחראים ליחסים שלנו עם חברנו. אנו בעצמנו מייצרים את היחסים שלנו עם הזולת. כשאדם רואה את הדברים החיוביים בחברו - הפנים של חברו מתחדשות. על כן השם "פנים חדשות". בנוסף, על פי שיטה זו השינוי הוא פנימי, עמוק, שינוי בהסתכלות הפנימית שלנו על זולתנו. אודות מייסד השיטה הרב דוד לחיאני: harav הרב דוד לחיאני, (51),צפת, נולד למשפחה שהתברכה ב 13 אחים ואחיות .בע"ה. נשוי 28 שנים לעפרה, אב לשבעה ילדים וסב לשישה נכדים. לפני 25 שנים הוסמך הרב דוד לרבנות,וכמוהל מוסמך,וכמורה למקצועות היהדות ועורך חופות כהלכתם, בהתאם לרוח הזוג והקהל. רב מרכז רפואי זיו בצפת מלמד במדרשת "צפנת" ובישיבת "אורות האר"י" בצפת. בשנת 93', מונה לרב המושב ספסופה שבגליל העליון ומאז, במשך 20 שנה מתעסק בהכוונת זוגות לשלום בית. בשנת 2007 סיים הרב דוד לימודי "אימון בגישה יהודית" ב"כוונה" שבירושלים והחליט להמשיך את התחום בו עוסק כבר 20 שנה ולהתמקד באימון של זוגות והורים. ב- 6 השנים האחרונות, פגש הרב זוגות רבים ובין פגישה לפגישה התגלו עוד ועוד תובנות חשובות בנושא של זוגיות ומשפחה. תובנות אלו הובילו את הרב דוד לפתח את שיטת "פנים חדשות". שיטת "פנים חדשות" היא שיטה המכוונת זוגות והורים לאורח חיים המתבסס על התעלמות מהעבר הימנעות מהאשמות ומתלונות הדדיות, והתמקדות ברצון בני הזוג לעתיד טוב יותר. אין מקום להזכיר את הדברים הרעים שקרו בעבר, אלא לראות את הדברים הטובים שיקרו בעתיד. תחשוב טוב יהיה טוב. "אין דבר העומד בפני הרצון", הוא אחד המשפטים המובילים את הרב בשיטת "פנים חדשות". הרצון שלך הוא המנוע שלך,ב"פנים חדשות" תגלו את הרצון המדויק שלכם ותמצאו בעצמכם את הדרך המיוחדת לכם להגשים את הרצון. בשנים האחרונות, מעביר הרב דוד הרצאות וסדנאות ומפיץ את שיטת "פנים חדשות בכל רחבי הארץ. ובעיקר באזור הצפון זוגות מגיעים לסדנאות, ביחד או לחוד, לומדים ומתרגלים את השיטה. מגוון השירותים שניתן לקבל על פי שיטת פנים חדשות: הכוונה ואימון לזוגיות, בפגישות או בטלפון. סדרת הרצאות בנושא חינוך ילדים- להורים ולצוות החינוכי בבתי הספר ובגנים סדרת הרצאות בנושא זוגיות. ספר "כאן בונים משפחה" המפרט את כל השיטה ונותן כלים מעשיים לזוגיות והורות אוהבת. בית ספר למכוונים ולמאמנים בשיטת פנים חדשות. למי שמעוניין לכוון ולאמן זוגות והורים עפ"י השיטה. הכנה לחיי משפחה לזוגות לפני נישואין- סדרת הרצאות או יום מרוכז. סדנאות לזוגיות- לזוגות, לגברים ולנשים. סדנאות להורות ולחינוך ילדים – להורים.

למי זה מיועד:

 • למי שמאמין שלזוגיות ולילדים שלו יש עדיפות עליונה בחיים.
 • למי שמאמין שהוא יכול לקלקל ומאמין שהוא יכול גם לתקן.
 • למי שמאמין שהוא יכול להפיק מעצמו.
 • למי שרוצה להבין את עצמו ולזהות את המחסומים והמעצורים שהוא חוזר עליהם שוב ושוב.

  משרדנו נמצאים בתחנה מרכזית בירושלים (קומה 4 - קומת המשרדים), אך אנחנו מציעים את שירותינו ללקוחות בכל הארץ דרך הטלפון.

  טיפול זוגי בירושלים | יועץ נישואין בירושלים | טיפול משפחתי | ייעוץ משפחתי | ייעוץ זוגי | מטפל זוגי בירושלים| יועץ זוגיות בירושלים | מטפל זוגי מומלץ בירושלים| ייעוץ זוגי דתי | סדנאות זוגיות בירושלים | הרצאות לזוגות וקבוצות | ייעוץ והכוונה לזוגיות | אימון והדרכת זוגות

 

פנים חדשות - בונים יחסים בזוגיות🎁 לזמן מוגבל: גישה מיידית וללא כל עלות לקורס הדיגיטלי המלא של הרב דוד לחיאני, בלחיצה על הקישור >> ❤❤❤ הערך הכי חשוב בחיים, שיתן לנו את כל השפע: ✔️ בפרנסה ✔️ בבריאות ✔️ בחינוך הילדים הוא : תהיו אוהבים 😍 לאור התקופה הקשה, הקורס הדיגיטלי המלא: "10 צעדים לזוגיות אוהבת" עכשיו בהרשמה ללא כל עלות. צפו ברב דוד לחיאני, מציל נישואין ומשפחות ממשברים, מספר את הסיפור שלו ואיך למרות כל הקשיים - באמצעות שינוי קטן, אפשר להגיע לזוגיות: ☑️ חזקה ☑️ אוהבת ☑️ ומאושרת. 🎁 לזמן מוגבל: גישה מיידית וללא כל עלות לקורס הדיגיטלי המלא של הרב דוד לחיאני >> ... ראה עודראה פחות

 

הגב בפייסבוק

לא מצליחים ליראות הקבצים להדפסה .

פנים חדשות - בונים יחסים בזוגיות❤❤❤ הערך הכי חשוב בחיים, שיתן לנו את כל השפע: ✔️ בפרנסה ✔️ בבריאות ✔️ בחינוך הילדים הוא : תהיו אוהבים 😍 צפו ברב דוד לחיאני, מציל נישואין ומשפחות ממשברים, מספר את הסיפור שלו ואיך למרות כל הקשיים - באמצעות שינוי קטן, אפשר להגיע לזוגיות: ☑️ חזקה ☑️ אוהבת ☑️ ומאושרת. 🎁 בנוסף, בלחיצה על הקישור ממתינה לכם שיחת ייעוץ במתנה עם הרב דוד לחיאני. ... ראה עודראה פחות