שיטת "פנים חדשות" היא שיטה שפיתח הרב דוד לחיאני מכוכב יעקב

השיטה מתמקדת ביחסים בין בני המשפחה: בין בעל ואשתו ובין ההורים לילדיהם.
התמחות הרב דוד לחיאני
מציל נישואין ומשפחות ממשברים ומפרידה. חוסך אלפי שקלים וכאבים מיותרים בעזרת שיטה מיוחדת שפיתח שמחזירה את האהבה והשלום בן בני הזוג. עזר ל600 בני זוג לצאת ממשברים ביניהם 4 זוגות הגיעו לרב לאחר שהתגרשו ובעזרת הפגישות התחתנו שוב זה עם זו וביתם לא התפרק. הרב חיבר את הספר: "כאן בונים משפחה" - אדריכלות לאהבה ושלום בנישואין ובמשפחה.

מטרת השיטה:

1. לחזק את הזוגיות בין בעל ואשתו

2. לחזק את הקשר בין הורים לילדים

3. לחזק את חינוך הילדים לכבוד, הבנה, ראיית הטוב ואדיבות זה לזה.

4. לחזק את התא המשפחתי, באהבה וכבוד בין בני המשפחה ובכך לחזק את עם ישראל.

עקרונות השיטה:

 • ראיית הטוב המפתח העיקרי לכל הצלחה ולבניית יחסים טובים היא היכולת לראות את הדברים הטובים שבזולת. להבחין בהם ולומר אותם. ובנוסף, היכולת לדון לכף זכות את הזולת. למצוא את הערך המניע החיובי של זולתו להפנים ולהאמין בליבו שהזולת לא חפץ לעשות רע אלא טוב.
 • הימנעות מהתעסקות בעבר לא "חופרים" במאורעות העבר, בטעויות, בקשיים ובמשברים שהיו. מתמקדים רק בהווה ובעתיד. העיסוק בעבר מעלה תחושות לא נעימות ולהן אין מקום, הן לא יעילות ואף מזיקות ולא מאפשרות לבנות יחסים תקינים.
 • הימנעות מ"שיפוטיות" גם המכוון וגם בני הזוג או ההורים אינם שופטים זה את זה. אין צודק ולא צודק. לכל אחד יש את המקום שלו, את התחושות שלו. מתמקדים בכוחות הטובים שיש לכל אחד, ולא שופטים על דברים שנעשו.
 • הוקרת הטוב היכולת להוקיר טובה ולומר תודה על כל דבר חיובי היא הכרח לצמיחה ולבנייה תקינה של חיים ביחד.
 • הגשמת ה"אני" לכל אחד יש כוחות חיוביים. בכדי להרגיש טוב בתוך המשפחה, חייב כל אחד לתת ביטוי לכוחות החיוביים שבו.

על השם "פנים חדשות": "כַּמַּיִם הַפָּנִים לַפָּנִים כֵּן לֵב-הָאָדָם לָאָדָם." (משלי כז' י"ט) כמו שאמר שלמה המלך, החכם מכל אדם, כמו שהמים משקפים את הפנים שלנו, כך גם הרגשות הפנימיים שלנו- ישתקפו בזולתנו. הפנימיות של האדם מתגלה בפנים שלו. אנחנו אחראים ליחסים שלנו עם חברנו. אנו בעצמנו מייצרים את היחסים שלנו עם הזולת. כשאדם רואה את הדברים החיוביים בחברו - הפנים של חברו מתחדשות. על כן השם "פנים חדשות". בנוסף, על פי שיטה זו השינוי הוא פנימי, עמוק, שינוי בהסתכלות הפנימית שלנו על זולתנו. אודות מייסד השיטה הרב דוד לחיאני: harav הרב דוד לחיאני, (51),צפת, נולד למשפחה שהתברכה ב 13 אחים ואחיות .בע"ה. נשוי 28 שנים לעפרה, אב לשבעה ילדים וסב לשישה נכדים. לפני 25 שנים הוסמך הרב דוד לרבנות,וכמוהל מוסמך,וכמורה למקצועות היהדות ועורך חופות כהלכתם, בהתאם לרוח הזוג והקהל. רב מרכז רפואי זיו בצפת מלמד במדרשת "צפנת" ובישיבת "אורות האר"י" בצפת. בשנת 93', מונה לרב המושב ספסופה שבגליל העליון ומאז, במשך 20 שנה מתעסק בהכוונת זוגות לשלום בית. בשנת 2007 סיים הרב דוד לימודי "אימון בגישה יהודית" ב"כוונה" שבירושלים והחליט להמשיך את התחום בו עוסק כבר 20 שנה ולהתמקד באימון של זוגות והורים. ב- 6 השנים האחרונות, פגש הרב זוגות רבים ובין פגישה לפגישה התגלו עוד ועוד תובנות חשובות בנושא של זוגיות ומשפחה. תובנות אלו הובילו את הרב דוד לפתח את שיטת "פנים חדשות". שיטת "פנים חדשות" היא שיטה המכוונת זוגות והורים לאורח חיים המתבסס על התעלמות מהעבר הימנעות מהאשמות ומתלונות הדדיות, והתמקדות ברצון בני הזוג לעתיד טוב יותר. אין מקום להזכיר את הדברים הרעים שקרו בעבר, אלא לראות את הדברים הטובים שיקרו בעתיד. תחשוב טוב יהיה טוב. "אין דבר העומד בפני הרצון", הוא אחד המשפטים המובילים את הרב בשיטת "פנים חדשות". הרצון שלך הוא המנוע שלך,ב"פנים חדשות" תגלו את הרצון המדויק שלכם ותמצאו בעצמכם את הדרך המיוחדת לכם להגשים את הרצון. בשנים האחרונות, מעביר הרב דוד הרצאות וסדנאות ומפיץ את שיטת "פנים חדשות בכל רחבי הארץ. ובעיקר באזור הצפון זוגות מגיעים לסדנאות, ביחד או לחוד, לומדים ומתרגלים את השיטה. מגוון השירותים שניתן לקבל על פי שיטת פנים חדשות: הכוונה ואימון לזוגיות, בפגישות או בטלפון. סדרת הרצאות בנושא חינוך ילדים- להורים ולצוות החינוכי בבתי הספר ובגנים סדרת הרצאות בנושא זוגיות. ספר "כאן בונים משפחה" המפרט את כל השיטה ונותן כלים מעשיים לזוגיות והורות אוהבת. בית ספר למכוונים ולמאמנים בשיטת פנים חדשות. למי שמעוניין לכוון ולאמן זוגות והורים עפ"י השיטה. הכנה לחיי משפחה לזוגות לפני נישואין- סדרת הרצאות או יום מרוכז. סדנאות לזוגיות- לזוגות, לגברים ולנשים. סדנאות להורות ולחינוך ילדים – להורים.

למי זה מיועד:

 • למי שמאמין שלזוגיות ולילדים שלו יש עדיפות עליונה בחיים.
 • למי שמאמין שהוא יכול לקלקל ומאמין שהוא יכול גם לתקן.
 • למי שמאמין שהוא יכול להפיק מעצמו.
 • למי שרוצה להבין את עצמו ולזהות את המחסומים והמעצורים שהוא חוזר עליהם שוב ושוב.

  משרדנו נמצאים בתחנה מרכזית בירושלים (קומה 4 - קומת המשרדים), אך אנחנו מציעים את שירותינו ללקוחות בכל הארץ דרך הטלפון.

  טיפול זוגי | יועץ נישואין | טיפול משפחתי | ייעוץ משפחתי | ייעוץ זוגי | מטפל זוגי | יועץ זוגיות | מטפל זוגי מומלץ | ייעוץ זוגי דתי | סדנאות זוגיות | הרצאות לזוגות וקבוצות | ייעוץ והכוונה לזוגיות | אימון והדרכת זוגות

 

קור ? נא
לתת חום ואהבה.

זה מגיע לכולם
מהרבה סיבות מוצדקות.

המציאות מכניסה אתכם למתחים?

נמצאים במשבר בזוגיות 🚫⁉️

לא מוצאים את העמק השווה ⁉️

הגעתם למקום הנכון ⬅️ פנים חדשות - בונים יחסים בזוגיות🔝

כבר אין צורך לצאת מהבית לטיפול זוגי היום כמעט לא מתאפשר "לסחוב" את בן/בת הזוג לפגישה כדי לפתור את בעיות הנישואין.

בשיחת טלפון עם דוד לחיאני מייסד שיטת "פנים חדשות" תוכלו לקבל הכוונה איך לנהל אורח חיים המתבסס על התעלמות מהעבר.
הימנעות מהאשמות ומתלונות הדדיות.
והתמקדות ברצונכם כבני זוג לעתיד טוב יותר.
אנו נלמד איך לא להזכיר את הדברים הרעים שקרו בעבר, אלא לראות את הדברים הטובים שיבואו בעתיד.

"תחשוב טוב יהיה טוב"

אשמח להקשיב לכם ולסייע לכם להגיע לעמק השווה בזוגיות .
לנהל זוגיות מכילה ,מכבדת.
ולהחזיר לעצמכם שלום ואהבה
חייגו: 050-334-0038

מחוייב להצלחתכם
דוד לחיאני
... ראה עודראה פחות

קור ? נא
לתת חום ואהבה.זה מגיע לכולם
מהרבה סיבות מוצדקות.המציאות מכניסה אתכם למתחים?נמצאים במשבר בזוגיות 🚫⁉️לא מוצאים את העמק השווה ⁉️הגעתם למקום הנכון ⬅️ פנים חדשות - בונים יחסים בזוגיות🔝כבר אין צורך לצאת מהבית לטיפול זוגי היום כמעט לא מתאפשר לסחוב את בן/בת הזוג לפגישה כדי לפתור את בעיות הנישואין.בשיחת טלפון עם דוד לחיאני מייסד שיטת פנים חדשות תוכלו לקבל הכוונה איך לנהל אורח חיים המתבסס על התעלמות מהעבר.
הימנעות מהאשמות ומתלונות הדדיות.
והתמקדות ברצונכם כבני זוג לעתיד טוב יותר.
אנו נלמד איך לא להזכיר את הדברים הרעים שקרו בעבר, אלא לראות את הדברים הטובים שיבואו בעתיד.תחשוב טוב יהיה טובאשמח להקשיב לכם ולסייע לכם להגיע לעמק השווה בזוגיות .
לנהל זוגיות מכילה ,מכבדת.
ולהחזיר לעצמכם שלום ואהבה
חייגו: 050-334-0038מחוייב להצלחתכם
דוד לחיאני

אל תתנו ללחץ להפריד ביניכם.

בשיחת טלפון במתנה עם הרב דוד לחיאני מיסד שיטת "פנים חדשות" תלמדו לא להכנס כלל למקום שיפוטי בנישואין.
תלמדו להיות ממוקדים בעתיד שלכם המשותף הטוב, ולא בעבר.
לא תתעכבו בכלל על השלילי, ועל החוויות הקשות שעברתם.

תלמדו להתמקד בטוב וביכולת שלכם להחזיר שלום ואהבה ביניכם.

האימון הטלפוני יראה לך צדדים אחרים באישיות של בן הזוג,
יאיר את הצדדים החיוביים, יצור אנרגיה חיובית בין בני הזוג
ויקח את הנישואין למקום חדש, אחר, עמוק יותר ורגוע יותר.

אשמח להקשיב לכם ולשתף אתכם בשיחה טלפונית בספורי הצלחה שהצילו מאות זוגות ממשברים קשים והחזירו לעצמם שלום ואהבה.
חייגו: 050-334-0038

מחוייב להצלחתכם
דוד לחיאני
... ראה עודראה פחות

אל תתנו ללחץ להפריד ביניכם.בשיחת טלפון במתנה עם הרב דוד לחיאני מיסד שיטת פנים חדשות תלמדו לא להכנס כלל למקום שיפוטי בנישואין.
תלמדו להיות ממוקדים בעתיד שלכם המשותף הטוב, ולא בעבר.
לא תתעכבו בכלל על השלילי, ועל החוויות הקשות שעברתם.תלמדו להתמקד בטוב וביכולת שלכם להחזיר שלום ואהבה ביניכם.האימון הטלפוני יראה לך צדדים אחרים באישיות של בן הזוג,
יאיר את הצדדים החיוביים, יצור אנרגיה חיובית בין בני הזוג
ויקח את הנישואין למקום חדש, אחר, עמוק יותר ורגוע יותר.אשמח להקשיב לכם ולשתף אתכם בשיחה טלפונית בספורי הצלחה שהצילו מאות זוגות ממשברים קשים והחזירו לעצמם שלום ואהבה.
חייגו: 050-334-0038מחוייב להצלחתכם
דוד לחיאני

חיי הנישואים נמצאים במשבר?
מאות משפחות הצילו את הנישואים שלהם בעזרת שיחות טלפון עם הרב דוד לחיאני המייסד שיטת "פנים חדשות"
פותר משברים במשפחה דרך הטלפון.
דווקא בתקופת המשבר אסור שחיי המשפחה יהיו בסכנה. בואו נחזק את התא המשפחתי באהבה וכבוד! הזוגיות תהפוך לאחדיות💖
הצילו את המשפחה שלכם
📞 חייגו 050-3340038
... ראה עודראה פחות

 

הגב בפייסבוק

שלום.מראש תודה. יחד עם זאת לדעתי, לתחושתי, להבנתי ולתבונתי : זוג = אחד ואחד כל אחד עם יישות, אישיות, מנטליות וגנטיקה שונה. הם מתחברים כזוג אולם חיים בשאיפה לאחדות. המילה "אחדות" לדעתי היא תוצאה של זוגיות טובה. תהליך של עשרות שנים בהם הזוג עובר תהליכים ועושים הכל האחד למען השני כמי ששואפים ורוצים להיות בזוגיות כל החיים. הם חיים בשוטפות מלאה ללא תנאים מוקדמים . הם שיוצרים את האחדות מתוך ידיעה ברורה שכך הם בחרו וכך הם רואים את ההווייה של התא המשפחתי שלהם. ברגע שיעצרו את ההתנהלות הזוגית, המתבקשת כדי חהגיע לתוצאה של אחדות - בכל מצב ומצב. רגשי ענייני אישי משפחתי זוגי - האחדות מתרחקת. על ידי כך נוצר פער שלא ניתן לאיחוי או משברים קלים עד לקשים שלא ניתנים לאיחוי. נותרים עם פצעים פתוחים וכדומה. כך לעניות דעתי אני רואה את התא המשפחתי המתחיל בזוגיות בדרך לאחדות.

טען עוד

 • איש קשר הרב דוד לחיאני
 • כתובת תחנה מרכזית ירושלים (קומה 4 - קומת המשרדים)
 • ‏‎Bar Dudgar Bashari‎‏

  השב
  Rating: 5 / 5

  אהבתילא אהבתי

 • יוסי דסקל‏

  השב
  Rating: 5 / 5

  אהבתילא אהבתי

פרסם המלצה חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן