מחפשים דגלים למכירה? חנות דגלים? דגלי מדינות? דגלים קטנים או גדולים? מפעל לייצור והדפסת דגלים בהתאמה אישית? מחפשים הדפסת דגלי פרסום לחברה?
הגעתם למקום הנכון! א. רובין – מפעל לייצור כל סוגי הדגלים וחנות למכירת דגלים

חלק מאתנו “נזכרים” בדגלים למכירה רק ביום העצמאות, אחרים זקוקים לחנות דגלים לא רק במועד משמח זה, אלא גם לאורך כל השנה, בעת הצורך ברכישת דגלים לחברות, מוסדות וארגונים שונים כגון ארגוני ומועדוני ספורט, בתי ספר, גופי ומשרדי ממשלה ועוד ועוד.

למה לשים לב בעת רכישת דגלים? באיזו חנות דגלים כדאי לבחור? קבלו כמה טיפים ודגשים לרכישה חכמה של דגלים.

בחירה נכונה בסוג בד הדגלים למכירה

רבים אינם יודעים, אך ישנן כמה אופציות לבחירת סוג הבדים של הדגלים, כאשר לכל סוג בד יש יתרונות וחסרונות משלו:

דגלים למכירה העשויים מניילון- הניילון הנו קל משקל, עמיד מאד ומתאים לכן לתלייה בחוץ כיוון שהוא עמיד בפגעי מזג האוויר. בנוסף, דגלים מניילון מתייבשים במהירות, בזכות משקלם הנמוך הם מתנפנפים יפה ובקלות רבה ברוח, וכן הנם בעלי מראה מבריק ובוהק יותר באור השמש המשתקפת עליו.
דגלים למכירה העשויים פוליאסטר- בד הפוליאסטר מיועד לפגעי מזג אוויר קשים במיוחד, הוא כבר יותר מהדגלים המיוצרים מניילון.
דגלים למכירה המיוצרים מכותנה – בד הכותנה הנו כבד יותר משני סוגי החומרים שמנינו, הוא פחות מתאים לכן לשימוש בחוץ, אך יתרונו הנו בהיותו “חם” יותר בתחושה ובמגע.איכות ייצור של הדגלים למכירה

אין מראה מביש ומבזה יותר מאשר לראות דגל בלוי וקרוע המתנוסס בראש התורן, ואין זה משנה כלל אם זה דגל ישראל, דגלי מדינות אחרות, או דגל חברה או ארגון מסוים. דגלים מתבלים קודם כל ובדרך כלל בקצותיהם. תפירה איכותית ותפרים חזקים של שולי הדגלים מבטיחים לרוכשים אותם דגלים איכותיים שיחזיקו מעמד וישמרו על צורתם לאורך זמן רב. הקפידו על רכישת דגלים מחנות דגלים או מיצרן דגלים שיכול להבטיח לכם דגלים בעלי תפרים חזקים במיוחד.

“מה שזול – יקר מאד בסוף”: חיסכון ברכישת דגלים

המשפט המפורסם נכון ברוב המקרים וגם בתחום הדגלים למכירה. רכישת דגלים ממתפרה איכותית עם עמידה בתקנים מחמירים ועם בקרת איכות גבוהה, מבטיחה לרוכש הדגלים הנאה מהמוצרים שאותם הוא רכש לאורך זמן רב יותר. בסופו של דבר רכישת דגלים מחנות דגלים או מיצרן דגלים העומד בתנאים אלו מבטיחים לרוכש “עלות-תועלת” גבוהה יותר, המשתלמת לאורך זמן.

אחריות, “בית וכתובת” ברכישת דגלים

חשוב לרכוש דגלים אצל יצרן דגלים או אצל יבואן דגלים המתמחה בכך, ולא אצל ספק דגלים לא מוכר ושדגלים אינם עיסוקו המרכזי. רכישת דגלים מיצרן מקומי לדגלים או מיבואן גדול שזו מומחיותו רבת השנים (בהומור ניתן לומר שהדגלים הנם “מוצרי הדגל” שלו), מבטיחה “כתובת” ואחריות לרכישה חכמה יותר של דגלים עבור חברות, ארגונים או מוסדות.

חנות המפעל לדגלים – מפעל לייצור ומכירה של כל סוגי הדגלים שבעולם א.רובין דגלים, בבעלות אורי רובין מחדרה- כל מה שחלמתם עליו אנו מסוגלים לממש את הפנטזיה בנושא הדפסים על בד, כמו כן יש ברשותנו חולצות דרייפיט וטריקו כולל הדפסות, אפודים זוהרים כולל הדפס, אנו נותנים שירות לכל חלקי הארץ כנסו לאתר שלנו והתרשמו WWW.6248480.CO.IL המפעל נמצא בחדרה ברחוב הרצל 23.

בכל שאלה אל תהססו ==> אורי רובין מחכה לכם. נשמח לייעץ ולהתכבד בהזמנתכם.

לייעוץ, הצעות מחיר והזמנות לחצו לחיוג 077-4080921

מהו דגל ?

דגל הוא “פיסת בד המתנופפת על עמוד או תורן, בדרך כלל לסימון, לאיתות, או לזיהוי”. כך מתחילה ההגדרה בויקפדיה למונח: “דגל”. כולנו יודעים, לעומת זאת, שמעבר לתיאור טכני זה ישנם משמעויות אמוציונליות רבות ועמוקות המקנות משמעות וערך רב הרבה יותר לשימוש בדגלים עבור בני האדם, החל משחר ההיסטוריה ועד היום. מאמר זה סוקר את סוגי הדגלים השונים המוצעים למכירה בחנויות דגלים בישראל, שימושיהם וייעודיהם השונים.

דגלים סיניים?בהיסטוריה ידוע כי הדגלים הומצאו ע”י הסינים בעת העתיקה. כיום המונח דגלים סיניים מתייחס לדגלים מוארכים. הדגלים סיניים משמשים כיום ככלי פרסומי מעולה ויעיל לתערוכות, כנסים, קישוט כניסות לחברות עסקיות וארגונים, קישוט של רחובות הערים, פרסום חברות במגרשי רכבים, פרסום תחנות דלק ועוד.

למה הדפסה על דגלים?

אין כמו הדפסת דגלים ליצור “חיבור” רגשי עמוק ומיידי בין המתבונן בו ובין המותג, החברה, או הארגון העסקי המעוניין ליצור חיבור רגשי זה. בישראל “גילו” גופים עסקיים רבים, כמו גם מוסדות, מלכ”רים, עמותות וארגונים שונים אופציה זו ועושים בה שימוש הולך וגובר. הדפסת דגלים אינה יכולה להיעשות בחנות דגלים רגילה. היות ונדרש ייצור הדגלים באופן מיוחד עם הלוגו המסוים, ניתן להשיגם אך ורק אצל יצרן דגלים מקומי בישראל, או ע”י יבואני דגלים המזמינים הדפסה על דגלים ממדינות שונות בעולם.

היכן ניתן לקנות דגלים?

ישנם בארץ מספר יבואנים המפיצים את הדגלים השונים לחנויות קמעונאיות שונות. בנוסף, קיימים בישראל מספר מצומצם מאד של יצרני דגלים, המחזיקים מתפרות משלהם ומייצאים דגלים באיכות ובתקנים גבוהים ומחמירים. מפעל א.רובין בחדרה נמנה בין הבודדים בארץ העומדים בסטנדרטים הכי גבוהים ומעניקים שירות אמין ומקצועי לאורך שנים לפרטיים, חברות, מוסדות וכוחות הביטחון.

אילו דגלים הכי פופולאריים?

הדגלים למכירה המוכרים והנמכרים ביותר בישראל בחנויות דגלים הינם כמובן דגלי ישראל בראש ובראשונה, ואחריהם דגלי מדינות העולם. ייעוד השימוש בדגל ישראל הנו ביום העצמאות כמובן, בטכסים שונים, במשרדי ממשלה, בעיריות ומועצות מקומיות, ובשאר מוסדות ציבור. לעומת זאת דגלי העולם נמכרים ע”י חנויות ויבואני דגלים לשגרירויות שונות וכן לגופי ספורט, וכן לבתי מלון ובתי הארחה המארחים קבוצות של ספורט או תיירים ממדינות שונות בעולם, והרוצים לכבד את תושבי החוץ בדגלי מדינותיהם על מנת ליצור להם קבלת פנים נאה ונעימה. בנוסף, דגלים של קבוצות כדורגל הנם מוצר נוסף הנמכר הן לקבוצות והן כמובן לאוהדיהם “השרופים”.

מה זה שרשרת דגלים?

שרשראות דגלים הינם דגלונים קטנים יחסית, המחוברים לחוטים. הייעוד של שרשרת הדגלים הינו בעיקר לחגים ולאירועים משמחים שונים. לדוגמא: שרשרת דגלי ישראל או שרשרת סמל המדינה תופיע ביום העצמאות ברחובות הערים לקישוט. ייעוד נוסף בישראל לשרשראות דגלים הנו בתחום העסקי, ע”י שרשראות דגלים לפרסום עם לוגו עבור חברות וארגונים עסקיים למותגיהם השונים.

א. רובין – מפעל לייצור כל סוגי הדגלים, מפות שולחן מודפסות ואפודים זוהרים

א.רובין דגלים חדרה, מפעל המומחה בייצור ושיווק דגלים. מיוצר בישראל, דגלי ישראל, מדינות, דגלים ממותגים. בשיטת הדפסה ייחודית המבטיחה איכות הדפסה גבוהה. מפעל דגלים עם מעל 25 שנות ניסיון, בקרת איכות והקפדה בייצור. אספקה מיידית ומהירה. מפעל שומר שבת וחגי ישראל.

אנו מייצרים כאן בארץ דגלים למכירה “כחול- לבן” , מכל סוג וגודל: דגלי ישראל למכירה, דגלים של מדינות דגלים סיניים, דגלים של חברות ועוד! אנו מתמחים בהדפסה על דגלים בשיטה ייחודית המבטיחה איכות הדפסה מירבית על הדגלים.

חנות דגלים

לנו ב א.רובין ניסיון של עשרות שנים בייצור כל סוגי דגלים למכירה. בין היתר: דגלונים עם שרשראות לקישוט, דגלי ישראל, דגלי מדינות, דגלי חברות, דגלוני הוקרה, דגלים לבניינים ולרכב, דגלי כדורגל ועוד…

עם לקוחותינו בתחום ייצור דגלים למכירה נמנים משרדי הממשלה השונים, משרד הביטחון, חברות רבות עיריות , מוסדות חינוך וכן לקוחות פרטיים. אנו חנות הדגלים הבלעדית בארץ שהינה מפעל ייצור דגלים ישראלי, המשווק לכל חלקי הארץ ואף מייצא לכל מדינות העולם. אנו היחידים בישראל עם מתפרה גדולה משלנו, וזה אומר מבחינתך הלקוח: שקט נפשי בקבלת דגלים באיכות מירבית וקבלת שירות אמין, חם ומיידי.

בא. רובין “חרטנו על דגלינו” כיצרן וחנות דגלים להעניק ללקוחותינו שירות ואיכות מעל המצופה.הדפסת דגלים

מפעל א. רובין מתמחה בהדפסה על דגלים מכל סוג וגודל. ייצור הדגלים שלנו נעשה בשיטת הדפסה ייחודית שפיתחנו המבטיחה איכות הדפסה מירבית, מדויקת יותר ועמידה יותר של הדגלים לאורך זמן רב. חברות רבות משרדי ממשלה, מ. הביטחון, מוסדות חינוך ועוד נעזרים בשירותנו בהדפסת דגלים זה שנים רבות.

בנוסף לייצור, הדפסה ומכירת דגלים, אנו מספקים הדפסה על מוצרי פרסום: אפודים זוהרים, שלטים, חולצות, מפות לכנסים ועוד!

נשמח לייעץ ולהעניק לכם שירות.

לייעוץ, הצעות מחיר והזמנות לחצו לחיוג 077-4080921

מפעל הייצור והחנות דגלים ממוקמים ברח’ הרצל 23, חדרה

אצלנו ניתן להשיג את כל סוגי הדגלים, בכל אורך ורוחבים בהתאמה אישית. אנו מספקים שירות ללקוחות בכל הארץ