גן ילדים מאיה בבת ים - הגן המושלם לכל ילד (מגיל 3 חודשים ועד 5 שנים)

גן מאיה קיים כבר 17 שנים ואיתו גדלו אלפי ילדים, אנחנו דוגלים בחינוך ובהשקעה בכל ילד החל מהפרטים הקטנים כמו דגש על לימוד שפות, אוכל מזין ובריא, חוגים מפתחי מחשבה ועוד מגוון של פעילויות אשר מפתחות את המוח של הקטנטנים שלכם.

נפתחה ההרשמה לשנה הקרובה מספר המקומות מוגבל!

חוגים בגן מאיה

אצלנו בגן מקפידים על חוגים כל יום בשביל לפתח את הקטנטנים שלנו. אנחנו מקפידים על עשייה ממוקדת וחוגים מגוונים ועשירים בתוכן על מנת לשמח את היקרים לנו מכול. מספר פעמים בשבוע מתקיימים אצלנו בגן חוגים אשר משלבים בתוכם אוצר מילים, מוזיקה, מגע ולמידה. בחוג המוזיקה הילדים מקבלים כלי נגינה והסבר כיצד להשתמש בכלי ואז יחדיו מלחינים מנגינה כולם יחדיו. חוג טבע הוא חוג החושף את הילדים לבעלי חיים, קרבה ומגע אשר יוצרת ריגוש וקרבה לבעל החיים. בחוג התאטרון שלנו הוא החוג שכל הילדים מחכים לו, אשר הם השחקנים הראשיים של ההצגה אשר הם בוחרים בעצמם. וכמובן חוג היצירה אשר מפתח את החושים המוטוריים ומפתח את חוש היצירה אצל הקטנטנים שלנו.

מה הילדים שלנו אוכלים?

על אוכל לא מתפשרים לכן אנחנו בגן מאיה דואגים שכל יום הילדים יאכלו אוכל טרי שבושל באותו יום!!! כאשר מדובר באוכל אנחנו בגני ילדים בת ים לא מתפשרים והולכים על הטוב ביותר, באמצעות הטבח שלנו אנחנו דואגים יום יום שהילדים שלכם יאכלו אוכל טרי אשר הוכן במקום באותו היום. אצלנו אין שירותי קייטרינג ,בגן שלנו תוכלו ליהנות מתפריט עשיר ומגוון אשר כולל בתוכו את כל אבות המזון ונמצא תחת פיקוח משרד הבריאות לכל מה שקשור לבישול נקי ובריא. אנחנו משתמשים בחומרי הגלם הטריים ביותר אשר נקנים מדי יום ומכינים 4 ארוחות מזינות עם המוצרים המובחרים ביותר. כידוע מזון הוא מרכיב נורא חיוני וחשוב מבחינה התפתחותית ולכן יש לקחת נושא זה בקפידה וזה אחד מהיתרונות שלנו על גני ילדים בת ים אחרים.

הגן שלנו הינו גן בפיקוח ומסובסד על ידי משרד החינוך, מה שאומר שיש פיקוח צמוד על ידי משרד החינוך,כל פרק זמן מסוים הגן עובר ביקורת לראות שהוא עומד בתקנים המחמירים של משרד החינוך, זה היתרון הגדול שיש לגן שלנו מול שאר הגנים.

3 days ago

גן מאיה גן ילדים בבת ים Gan-maya

בגן שלנו בכל יום שישי עורכים קבלת שבת.
כך הילדים לומדים להתחבר למסורת היהודית וגם למגוון שירי שבת יפים.
שיהיה לכולם שבת שלום ומבורך ❤
... ראה עודראה פחות

 

הגב בפייסבוק

Galit Ido מה זההה 😍😍😍😍

חוג טבע- בגן " מאיה"
היום מדריכה טלי המקסימה הביאה לגן-נחש🐍

מידי שבוע מביאה מדריכה טלי בעל חיים חדש וכדי שההפתעה תהיה מושלמת – טלי מביאה את בעל חיים בכלוב מכוסה. באופן זה הילדים מתרגלים לשבת ולהתעזר בסבלנות ולא מתנפלים על בעל החיים עם בואו.
הילדים מתישבים מסביב, וטלי מתחילה עם שיר פתיחה קבוע אשר מכין את הילדים לקראת בעל החיים, ולאחר מכן מסירה טלי את הכיסוי מהכלוב. והילדים נחשפים כל פעם לבעל החיים חדש ולומדים אודותיו באופן חווייתי הכולל תנועה, שירים, סיפורים ומשחקים.
הפעילות מסתיימת בשיר פרידה קבוע.
לאחר הפעילות טלי משאירה דפי צביעה לילדים שעוזרים לזכור את בעל החיים שפגשו ולהפנים את הידע שרכשו.
במשך השנה הילדים הכירו בעלי חיים רבים, ביבשה, במים ובאויר, ובים: יונקים, זוחלים, עופות, דגים, דו-חיים ועוד.
כל בעלי החיים נמצאים תחת פיקוח וטרינארי.
תוכנית הלימודים של החוג מותאמת בין היתר ל:
עונות השנה - סתיו, חורף, אביב וקייץ.
ולחגים: ראש השנה, חנוכה, טו בשבט, פורים, פסח ושבועות.
... ראה עודראה פחות

הורים לקטנטנים מגיל 3 חודשים עד 5 שנים⁉️

גן מאיה גן ילדים בבת ים Gan-maya

מזמינה אתכם לרשום את ילדיכם לשנת הלימודים הבאה כדי שתוכלו להיות בראש שקט בעבודה.

אנחנו מעניקים מסגרת חינוכית עם צוות חם ואוהב, תוך הקפדה על עשייה מגוונת חוגים עשירי תוכן, ותזונה בריאה ומטבח מבשל במקום.

אצלנו בגן מקפידים על חוגים כל יום בשביל לפתח את הקטנטנים שלנו. חוגים מגוונים ועשירים בתוכן.

-חוגים אשר משלבים בתוכם אוצר מילים, מוזיקה, מגע ולמידה.

▪️חוגי מוזיקה

▪️חוג טבע הוא חוג החושף את הילדים לבעלי חיים, קרבה ומגע אשר יוצרת ריגוש וקרבה לבעל החיים.

▪️חוג התאטרון שלנו הוא החוג שכל הילדים מחכים לו, אשר הם השחקנים הראשיים של ההצגה אשר הם בוחרים בעצמם.

▪️חוג יצירה אשר מפתח את החושים המוטוריים ומפתח את חוש היצירה אצל הקטנטנים שלנו.

ועוד..

לפרטים והרשמה התקשרו למאיה - 0507442422
הגן ממוקם בבת ים , ברחוב חשמונאים 33. נשמח לראותכם!
*נשארו מקומות אחרונים⬅️בואו לבקר אצלנו ולהתרשם לפני הרישום *
... ראה עודראה פחות

הורים לקטנטנים מגיל 3 חודשים עד 5 שנים⁉️גן מאיה גן ילדים בבת ים Gan-mayaמזמינה אתכם לרשום את ילדיכם לשנת הלימודים הבאה כדי שתוכלו להיות בראש שקט בעבודה.אנחנו מעניקים מסגרת חינוכית עם צוות חם ואוהב, תוך הקפדה על עשייה מגוונת חוגים עשירי תוכן, ותזונה בריאה ומטבח מבשל במקום.אצלנו בגן מקפידים על חוגים כל יום בשביל לפתח את הקטנטנים שלנו.  חוגים מגוונים ועשירים בתוכן.-חוגים אשר משלבים בתוכם אוצר מילים, מוזיקה, מגע ולמידה.▪️חוגי מוזיקה▪️חוג טבע הוא חוג החושף את הילדים לבעלי חיים, קרבה ומגע אשר יוצרת ריגוש וקרבה לבעל החיים.▪️חוג התאטרון שלנו הוא החוג שכל הילדים מחכים לו, אשר הם השחקנים הראשיים של ההצגה אשר הם בוחרים בעצמם.▪️חוג יצירה אשר מפתח את החושים המוטוריים ומפתח את חוש היצירה אצל הקטנטנים שלנו.ועוד..לפרטים והרשמה התקשרו למאיה - 0507442422
הגן ממוקם בבת ים , ברחוב חשמונאים 33. נשמח לראותכם!
*נשארו מקומות אחרונים⬅️בואו לבקר אצלנו ולהתרשם לפני הרישום *